point blank wallhack 2019 hile aimbot

Point Blank Hile 2019 Mart | Wall Hack Aimbot Hilesi Güncel

Point blank hilesi 2019 mart; wall hack, aimbot, speed, no recoil gibi özellikler ile birlikte yayınlandı. Point blank’e çok fazla rağbet olmadığı için bizde sürekli bu point blank hilelerini takip edip yayınlamıyoruz arkadaşlar. Ancak arada bir sizlerden gelen talepler doğrultusunda point blank hileleri de paylaşıyoruz. Yeni yılda point blank hack paylaşmamıştık. Biraz geç kaldık farkındayız fakat bizi mazur görün. Hilemize ait özellikleri, kurulumu, kullanımı ve videoyu yazının devamında paylaştık.

Point Blank Wall Hack 2019 Mart Özellikler

Esp Bone: Wallhacktir. Düşmanlar iskelet şeklinde gözükür ve nerede konumladıklarını görebilirsiniz.

Esp Health: Rakip oyuncuların sağlık seviyesini ve konumlarını görebilirsiniz.

Aimbot Head: Herkese head shot atarsınız.

Aimbot Body: Otomatik olarak gövdeye nişan alır. Point blank aimbot body hackin, diğerlerinden farkı anlaşılmasının zor olmasıdır.

Fire Speed: Atış hızınızı arttırabilirsiniz.

Unl Ammo: Merminiz bitmez. Sınırsız sayıda mermiye sahip olursunuz. Böylelikle asla şarjör değiştirmeniz gerekmez.

Auto Shot: Rakip oyuncularla karşılaştığınızda silahınız otomatik olarak ateş alır. Çok seri bir şekilde vurabilirsiniz.

Point blank hilesinde daha bir sürü özellik var ben sizlere en önemli olanları aktardım. Videoyu izleyerek diğer özellikleri de görebilirsiniz.

Point Blank Aimbot Hilesi Kurulumu

Kurulum çok basit. Gerekli dosyaları zaten setup yükleyecektir. Bu tip hilelerin çalışması için ek programlara ihtiyaçları oluyor. Siz bunları tek tek aramayın diye setupladık. Setup yolu ile basit bir şekilde kurulumu yapabilirsiniz. Diğer dosyaları indirmenize gerek kalmayacak.

Şimdi kurulumu tamamladık diyelim. Setup bittiğinde point blank hile 2019 mart otomatik olarak başlayacaktır. Fakat başlaması uzun sürebiliyor. Biraz bekleyin. Ardın point blanki açın ve oyuna girişinizi yapın. Oyuna girer girmez hile aktif hale gelmeyecektir. Menünün gelmesi için insert tuşuna basın. Point blank wallhack hilesinden dolayı oyun ara sıra çökme problemleri yaşayabilir ve ilk başta biraz kasabilir. Ancak biraz bekledikten sonra point blank kasma problemi çözülecektir. Böylece point blank hack 2019’u rahatça kullanabilirsiniz.

İndirme Linki 1

Alternatif Linki

Rar Şifresi: hilecin

Herhangi bir sıkıntı yaşarsanız sormaktan çekinmeyin. Son sürüm point blankte çalışmaktadır. Güncelleme geldikçe point blank hilesini de güncelleyeceğiz.

6 thoughts to “Point Blank Hile 2019 Mart | Wall Hack Aimbot Hilesi Güncel”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.