Point Blank Aimbot Hile 2020 Ağustos -Kolay Kurulum

Point Blank hile içerikleri açısından internet tam bir çöplük denebilir. Point Blank wallhack hilesi başlığıyla daha önce paylaştığımız içeriğimiz takipçilerimiz tarafından yoğun ilgi görmüştü. Neyseki HileCin ailesinin yardım çığlıklarını duyduk. Yeniden Point Blank güncel hileleri yüklemeye başlıyoruz.  Çok oyunculu oyunlarda hile engelleme modülleri sürekli olarak güncellenip devreye sokulur bu da mevcut hilenin çalışmamasına sebep olabilir. İnternette Point Blank hile bulmak bu kadar zorken Point Blank güncel hileleri bulmak oyun sever arkadaşlarımız için imkansız hale geliyor. 

Bizim de en çok sevdiğimiz hile türlerinden biri olan wallhack özelliği oyun sırasında rakip oyuncuları duvarın arkasındayken bile görme imkanı sağlar. Konumuzun devamındaki Point Blank hile de oyununuzda bu özelliği aktifleştirir. İndireceğiniz Point Blank wallhack hilesi tamamen oyunun hile engelleme modülüne karşı korunaklıdır.

Poin Blank Hile 2020 Ağustos TR Server Kurulum

Peki, gelelim işin teknik kısmına. Bu hilenin diğer Point Blank wallhack hilesi ile arasında kurulum farkı var mı ? Yeni yüklenen point blank hile nasıl yapılır ? diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Merak etmeyin bu hilenin kurulumu da diğer Point Blank hile 2020 içeriklerinde anlattığımız kurulum adımlarıyla nerdeyse aynı. Fakat bahsettiğimiz ceza almanızı engelleyen profil gizleme özelliği sebebiyle ekstra bir işlem daha yapmanız gerekecek. Güncel olan bu hileyi nasıl çalıştıracağınızı Point Blank hile nasıl yapılır başlığında sizinle bir paylaşacağız.

Point Blank Wallhack Yenilikler

Wallhack özelliği oyun esnasında özelliği kullanan oyuncuya oyun avantajı kazandırdığı için diğer oyuncular tarafından hile kullanan kişi şikayet edilebilir ve oyun içinde çeşitli cezalar alabilir. Bu başlıktaki Point Blank wallhack hilesi; profil gizleme özelliği ile hesabınız şikayet edilse de sizi ban yeme ya da oyundan atılma gibi yaptırımlardan korur.  Bu yönüyle piyasadaki bütün Point Blank güncel hileleri ile farklılık gösterir.

Oyunun son versiyonu bazı hatalar barındırsa da birçok otorite tarafından olumlu eleştiriler aldı. Yeni eklenen mapler ile birlikte oyunun dünyası genişlerken bizlere de oyunun kalitesini arttıracak yeni Point Plank hileleri geliştirme imkanı sağladı. Point Blank ile ilgili yeni çalışmalarımızı yakın tarihlerde Point Blank hile 2020  başlıkları altında bulabileceksiniz.

Point Blank TR Server Hilesi 2020 Link 1

Point Blank Wall Hack 2020 Ağustos Link2

Şifre: hilecin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.