point blank ölümsüzlük

Point Blank Wall Hack Hile | Aralık 2018 Güncel Hile

Point blank wall hack güncellendi. Pointblank hile 2018 aralık ayı konusu önce ki point blank hilesinin güncellenmesi ile aktif hale geldi. Point blank çok eski bir oyun. Türkiye serverı da uzun bir süredir hizmet veriyor. Ben point blank oyununu bildim bileli, bu oyunda hep hile olmuştur. Point blank hilesi aralık ayı sürümü ise ancak çıkabildi. Şuanda point blank hile wall hack aralık 2018 tarihi ile sorunsuz çalışıyor. Point blank hile konularını her ay güncellemekteyiz. Genellikle pointblank hileleri ayda bir fixleniyor. Biz de bu yüzden her ay yeniden güncelleme yapıyoruz. Bazen fixlenme olayları çok daha hızlı oluyor ve hileler çalışmayabiliyor. Bu tip sıkıntılar ile karşılaşırsanız lütfen konumuzun altına yorum atarak probleminizi dile getiriniz. Haydi gelin point blank hile 2018 konumuza geçelim.

Point Blank Hack 2018 Ne Gibi Hileler Var?

Point blank wall hackin özellikleri için bir video ekledim. O videoyu izleyerek hilemizde hangi özelliklerin bulunduğunu görebilirsiniz. Yine bir çok point blank hilesinde olduğu gibi wallhack, speed hack (hız hilesi), aimbot, ghost mode bulunuyor. Wallhack ve aimbot gibi özelliklere aşina olduğunuz için onları açıklamayacağım. Lakin şu ghost mode ve speed hack konusuna değinmek istiyorum. Ghost mode hilesini açarsanız duvarların içine girebilir ve duvarlardan geçebilirsiniz. Videoyu izlediğinizde daha iyi anlayacaksınız. Point blank speed hack özelliğiyle ise hızlı hareket edebilirsiniz. Hareket etmek istediğiniz hız miktarını hile menüsünden ayarlayabiliyorsunuz. Fakat hız oranını çok arttırmayın. Hareket hızınız çok yüksek olursa oyun otomatik olarak kapanıyor.

point blank hile 2018-min

Point Blank Hile Wall Hack Açılmama Sebepleri

Bazı arkadaşlarımız paylaştığımız hileleri çalıştıramıyorlar. Bu hilelerin açılmamasının bir kaç farklı sebebi olabilmekte. Bu başlık altında o sebeplere değineceğim.

  • Antivirüs programınız veya firewallınız hileyi engelliyor olabilir. Bu gibi hack yazılımlarını bazı antivirüsler zararlı yazılım olarak algılıyor ve çalışmasını durduruyor. Antivirüsünüzü kapatıp, point blank hilesini tekrardan açmayı deneyin.
  • Point blank wall hack 2018 in çalışması için sisteminizde bazı uygulamalar olması gerekiyor. Bu uygulamaların eksik olması durumunda point blank hilesi çalışmayabilir. Aslında setup dosyası, gerekli uygulamaları bilgisayarınıza kurmakta. Fakat bazen meydana gelen hatalar sebebiyle bu kurulum yapılamayabiliyor. Directx, netframework gibi programlarınızı tekrardan güncelleyip deneyin.

Point blank hile wallhack 2018 aralık hakkında anlatacaklarımız bu kadar. Sizin herhangi bir soru, görüş veya öneriniz olursa lütfen yorum atın. Aşağıda ki linkleri kullanarak pb hileyi indirebilirsiniz.

Point Blank Hile İndirme Linki 1

Point Blank Hile İndirme Linki 2

4 thoughts to “Point Blank Wall Hack Hile | Aralık 2018 Güncel Hile”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.