Pubg Emulator / Pc Hile 2018 Kasım | Aimbot, Esp, Ammo Hack

Selamlar değerli hilecin.com takipçileri. Yorumlarda görüyorum, ısrarla pubg emulator hile 2018 kasım ayı istiyorsunuz. Bu isteğiniz uzun zamandır vardı lakin ben yeni pubg hack bulamadığım için sizinle paylaşamıyordum.  Dün yeni bir pubg emulator wallhack hile 2018 versiyonu buldum ve konuyu hemen hazırlamaya koyuldum. Pubg emulator hilesinin güzel özellikleri var. Ancak direkt olarak tencent emulator de çalışmıyor. Farklı bir Çin yapımı pubg emulator kullanmanız gerekiyor. Lakin merak etmeyin, setup dosyasına diğer emulatorun kurulumu da ekledim. Kendi kendine gerekli olan pubg emulator versiyonunu da kuracaktır. Sizin ekstra olarak uğraşmanıza gerek yok. Pubg emulator / pc hilesi 2018 kasım ayı versiyonunun nasıl kurulacağını ve gerekli açıklamaları yazının devamında yaptım. Hileyi indirip, kurabilmek için lütfen yazının devamını okuyunuz.

Pubg Emulator Hile 2018 Kasım Özellikleri Nelerdir?

Line Esp (Wallhack): Bu özelliğin nasıl çalıştığını zaten aşağıda ki videoda da göreceksiniz. Oyunda ki tüm rakiplerinizin nerede olduğunu çizgiler ile gösterir. Yani anlayacağınız wallhacktir.

Aimbot: Zaten ne olduğunu biliyorsunuz, isabetli atış yapmanızı sağlar.

No Recoil: Kullandığınız silahın geri tepmesini neredeyse sıfıra indirir.

Ammo Hack: Sınırsız sayıda merminiz olur.

Arkadaşlar, pubg wallhackin daha ekstra özellikleri var lakin Çince olduğu için tam anlayamadım. Bu üç özellik en efektik olanlar ve işe yararlar. Ben oynarken sadece bunları kullandım. Diğer özelliklerin tam olarak ne işe yaradığı hakkında bir bilgim yok. Eğer pubg hileyi kullanırken yeni özellikler keşfederseniz, lütfen yorum atarak bize bildirin.

pubg emulator wallhack indir

Pubg Hile Wallhack Aimbot Kurulumu Nasıl Olur?

Bu kısım çok önemli. Yazının başında da söylediğim gibi pubg emulator hile resmi emulatorle değil farklı bir emulator ile çalışıyor. Pubg çin emulatoru kurulumunu setup otomatik olarak yapmakta. Lakin bilgisayarınızda “resmi tencent pubg emulator”unde olması gerekiyor. Setup dosyasını çalıştırdıktan sonra ve kurulum tamamlandıktan sonra masaüstünde bir kısayol oluşacak. Bu kısayola basarak oyuna giriş yapın. Oyuna girdiğiniz anda (oyundan kastım haritaya yani) pubg emulator wallhack otomatik olarak aktif hale gelecektir. Sol tarafta çıkan çince menüden özellikleri ayarlayabilirsiniz. Deneme yanılma yöntemi ile hangi tuşun, hangi özelliği aktive ettiğini anlarsınız. Açıkçası menü Çince olduğu için açıklamaya üşendim 🙂

Çalıştırabilmek İçin Ekstra Bir Dosya Kurulumu Gerekiyor Mu?

Hayır arkadaşlar, pubg emulator hack 2018 kasım çalışabilmesi için gerekli olan tüm dosyalar setupun içinde bulunmakta. Tek dikkat etmeniz gereken nokta, hilenin setup dosyasını yönetici olarak başlatmanız.

İNDİRME LİNKİ 1

İNDİRME LİNKİ 2

5 thoughts to “Pubg Emulator / Pc Hile 2018 Kasım | Aimbot, Esp, Ammo Hack”

  1. abi şu çince yazıları anlarken canım çıktı ama emeğine sağlık süper hileymiş gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz arkadaşlar bu abilerimiz yanlış yapmz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.