pubg hile 2018 temmuz

Pubg Hile | Mobile Emulator V2 | Wallhack, No Recoil, Aimbot

Pubg hile arayışlarımız nihayetinde son buldu ve yeni bir çalışan pubg emulator wallhack bulduk. Biliyorsunuz ki daha öncede sizlerle bir emulator hack paylaşmıştık. Yeni pubg wallhack 2018’de, diğer paylaştığımız versiyona göre çok daha fazla özellik bulunmakta. Pubg hile de wallhack, no recoil ve aimbot var. Bir önce ki sürümde ise sadece wallhack vardı. Pubg hilesi 2018’in indirme linkleri yazının en aşağısında yer almaktadır. Ancak hileyi sorunsuz çalıştırabilmeniz için yazının tamamını okumanızı önermekteyim. İlk olarak biraz özelliklerden bahsedelim:

pubg hile 2018 temmuz
pubg hile 2018 temmuz

Pubg Hile Mobile Emulator Wallhack

Türkçesi “duvar hilesi” olan bu özellik sayesinde; bir oyuncu düşmanlarının, eşyaların, arabaların ve diğer önemli oyun öğelerinin yerlerini görebilir. Bu sayede daha rahat yağma yapar, düşmanlarından kaçar ve onların yerlerini bulur. Yani kısacası daha uzun süre hayatta kalabilir. Emulator’de çalışan hilelerin yapımı, mobilde kilere göre çok daha kolaydır. Bunun yanı sıra daha güvenlidir. Çünkü mobilde kullanmak istediğiniz hackler apk şeklinde gelmektedir. Bu yüzden telefonunuz zarar görebilir ve telefonuzun işletim sistemini bozar. Ancak pc de çalışan pubg emulator hackler, sisteminize herhangi bir zarar vermez ve bilgisayarınızı bozmaz. Pubg wallhack kullanarak hayatta kalma şansınızı çok daha fazla arttıracaksınız. Çünkü paraşütle iniş yaptığınız anda tüm düşmanlarınızın konumunu bilecek ve nerede saklanacağınızı rahatlıkla çözebileceksiniz. Ayrıca wallhack, diğer hilelere göre anlaşılması daha zor olan bir hiledir. Ban riski daha azdır ve kullanımı çok daha güvenlidir.

Pubg Aimbot Hilesi

Aimbot, yani otomatik hedefleme uygulamaları, sizin yerinize otomatik olarak nişan alan ve düşmanı hedefleyen botlardır. Bu özellik sayesinde %100 isabet ile atış yapabilirsiniz. Fakat sürekli %100 isabet ile atış yapmak hile kullandığınızı çok belli edecektir. Pubg hile kullanırken bu tip şeylere dikkat etmeniz önemlidir, aksi taktirde ban yemeniz kaçınılmaz olacaktır. Bizim paylaştığımız pubg hilesinin içinde yer alan özellik %100 isabet ile atış yapmanızı sağlamaz. Atışlarınızın isabet oranı %75 olarak ayarlanmıştır. Bu sayede hack kullandığınızın anlaşılması daha zor olacaktır. Bu yüzden aimbot yerine, artırılmış hedef asistanı tabirini kullanmak daha doğrudur.

Pubg hile mobile emulator
Pubg hile mobile emulator

Pubg No Recoil Hack 2018

Geldik hilemizde ki son özelliğe. No recoil, geri tepmeyi önleyen özelliktir. Bu pubg hile özelliğini aktive ettiğinizde silahınızın tepme oranı sıfıra düşecektir. Silahınızı hiç kıpırdatmadan düşmanlarınızın üstüne mermi boşaltabileceksiniz. Ban yeme riskinin en az olduğu hack çeşidi budur. Eğer ban yemekten çok fazla korkuyorsanız, wallhack veya aimbot yerine sadece no recoil özelliğini kullanabilirsiniz. Aslında size inanılmaz bir taktiksel özellik sağlayacaktır, ancak oyun yine de tamamen kişisel becerilerinize kalır. Sadece bu özelliği kullanarak hem kendi oyun zevkinizi hem de karşınızdakilerin oyun zevkini azaltmamış olacaksınız. Hem hile kullanmak, hem ban yememek, hem de oyundan zevk almak ve rekabet etmek istiyorsanız sadece no recoil hacki çalıştırın.

Evet, yukarıda ayrıntılı olarak tüm özellikleri anlattık. Şimdi geldik en mühim kısıma. Pubg mobile emulator hilesini nasıl çalıştıracaksınız.

Pubg hilesi 2018
Pubg hilesi 2018

Pubg Hile Mobile Emulator 2018 Nasıl Kurulur Ve Çalıştırılır?

ÖNEMLİ: HİLENİN ÇALIŞMASI İÇİN MUHAKKAK YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIR SEÇENEĞİ İLE BAŞLATIN

Paylaştığımız konularda bazı üyelerimiz hileleri çalıştıramamakta. Bunun sebebi kurulumu doğru yapmamalarından kaynaklanmakta. Bu yüzden pubg wallhack hilesini düzgün çalıştırabilmek için lütfen kurulum kısmını iyi okuyunuz.

 • Aşağıya iki adet indirme linki koyduk. İstediğiniz linki seçin ve oradan pubg hack temmuz 2018 versiyonu indirin.
 • İnen dosyayı, rardan çıkartın. Rar içinde çalıştırmaya kalkınca sıkıntı yaşayabiliyorsunuz.
 • Genellikle antivirüs programları bu tip hileleri zararlı yazılım olarak görmekte. Antivirüs programlarınızı devre dışı bırakıp kurulumu gerçekleştirin.
 • Setup dosyasını yönetici olarak çalıştırın ve pubg hile kurulumunu gerçekleştirin.

ÖNEMLİ: Bizim bu dosyaları setuplamamızın sebebi, hilenin çalışması için bilgisayarınızda bazı programların kurulu olmasının gerektiğinden kaynaklanmaktadır. Setup sayesinde bu programlar otomatik olarak kuruluyor. Şimdi diyelim ki her şeyi yukarıda ki anlattığıma göre yaptınız ve yine de program çalışmadı. Bunun 1-2 sebebi bulunmakta. Büyük ihtimalle setup dosyasının bazı şeyleri kurması, bilgisayarınız tarafından engellendi veya uyumluluk sorunu oldu. Eğer hile programı çalışmadıysa, kurulması gereken dosyaların kurumlarını manuel olarak yapacağınız. Manuel kurulumun nasıl olacağını aşağıda anlattım:

Manuel Kurulum:

 1. Netframework’u ilk olarak güncelleyin. Bu adresten en güncel versiyonu indirebilirsiniz: Netframework
 2. C++ 2010 Redistributable kurulu olması gerekiyor, aksi halde hileyi çalıştıramazsınız. Kurulum için tıklayın
 3. DirectX’in sisteminizde güncel versiyonu bulunması gerekmekte. En güncel versiyonu buradan indirebilirsiniz: Directx İndir
 4. Tüm bunları kurduktan sonra indirmeniz gereken bir tane daha dosya kaldı. Aslında bu bir dosya değil, dll. d3dx9_43.dll indirin ve daha sonra bu dosyayı system32’nin içine atın. Dll indirmek için tıkla

Bunları yaptıktan sonra pubg wallhacki rahatlıkla kullanabilirsiniz. ANCAK İLK ÖNCE OTOMATİK OLARAK SETUP KURULUMUNU DENEYİN, EĞER HİLE ÇALIŞMAZSA O ZAMAN MANUEL KURULUMU UYGULAYIN.

İndirme Linkleri Aşağıdadır:

İndirme Linki 1

Virüstotal Tarama Sonuçları

35 thoughts to “Pubg Hile | Mobile Emulator V2 | Wallhack, No Recoil, Aimbot”

 1. Emulatörde değilde normalde çalışan hile vardı fakat bir işe yaramıyordu emulatörde, emulatörde çıkan ilk hilelerden biri sanırım, çok teşekkürler elinize emeğinize sağlık!!

 2. directx hatası verdi ama güncelleyince pubg açılmadı. pcyi yeniden başlatınca çalıştı hile yapamayanlar için yardımcı olur bleki

 3. hocam ALLAH senden razı olsun gerçekten çok teşekkür ederim pubg’den aldığım zevki iki katına çıkardın. iner inmez vuruluyordum kafayı yedirtecekti bu oyun bana

 4. reis sağol hayatımda çalıştırmak için en fazla uğraştığım hile oldu ama sonunda çalıştı. bu kadar cefa çekince hile kullanmak daha da bi güzel oluyor

 5. ADmin Simgeyi Yönetici Olarak Çalıştırıyorum Ama Hiç Bişey Olmuyo Sadece Tıkladıgımla Kalıyorum 64 Bit Benim pc ondan Bi sıkıntı olabılırmı? Yardımcı Olurmsn

 6. emeğine saygı admin bugün beni çok mutlu ettin o yüzden bu yorumu atıyorum :)) gönül rahatlığı ile kullanın çalışıyor

 7. windows 10 kullanıyorum, direct x windows 10 desteklemiyor. Hileyi açtığım zaman direct x hatası alıyorum. Bu sorunu nasıl çözebiliriz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.