pubg lite hilesi güncel hack

Pubg Lite Hile 2019 Wall Hack ve Aimbot | Türkiye’de İlk

Pubg lite hack 2019 sizlerle. Pubg lite hile 2019 Türkiye’de ilk defa hilecinde. Biliyorsunuz ki Pubg’nin ücretsiz versiyonu olan pubg lite daha yeni çıktı. Hatta daha Türkiye üstünden bile oynanamıyor. Fakat Tayland vpnleri ile oyunu indirip girebilirsiniz. Şuan için pubg lite sadece Tayland’da aktif. Lakin yakın zamanda tüm dünyada oynanabilir hale gelecek. Pubg lite’dan aşağıda bahsedeceğim, lakin ilk önce hilemizi sizlere tanıtayım. Pubg lite hile aimbot ve wallhack özelliklerini bünyesinde bulunduruyor. Pubg lite wallhackin detaylı kurulumunu ve kullanımını yazının devamında açıkladık. Bunun yanı sıra pubg lite hack kullanım videosunu da yazımıza ekledik.

Pubg Lite Hack 2019 Özellikleri

Oyun videosundan da görebileceğiniz üzere pubg lite hile 2019’un iki tane özelliği bulunuyor. Otomatik nişan alma yani aimbot ve wallhack. Pubg lite wallhack özelliği sayesinde düşmanlarınızı duvar arkasından görebiliyorsunuz. Böylece tam olarak rakiplerinizin nerede konuşlandığını bilerek ona göre pozisyon alabiliyorsunuz. Oyun daha çok yeni olduğu için pubg lite hileleri de daha geliştirilme aşamasında. Bu yüzden şuan ki pubg lite wallhack in özellikleri kısıtlı. Lakin ilerleyen günlerde, oyun tüm dünya pazarına açıldıktan sonra daha gelişmiş pubg lite hack çıkacaktır.

pubg lite hack 2019
pubg lite hack 2019

Pubg Lite Hile Wallhack Ve Aimbot Nasıl Kurulur?

Hack kurulumu ve kullanımı basit. Aşağıda ki adımları takip edin.

 • Öncelikle aşağıya koyduğum iki tane indirme linki bulunuyor. Bu indirme linklerinin herhangi birisinden pubg lite hack 2019’u indirin. Hangisinden indirdiğiniz fark etmez. İkisini de indirmenize gerek yoktur.
 • İnen winrar dosyasının içinde ki setupu çıkartın. Size bir şifre soracaktır. Şifreyi aşağıda verdim.
 • Setupu yönetici olarak çalıştırın ve kurulumu gerçekleştirin.
 • Kurulum tamamlanıncaya kadar sabırla bekleyin.
 • Pubg lite hack kurulumu bittikten sonra 5-6 dakika bekleyin. Bu sırada hile kendini güncelleyecek. 5-6 dakikalık süre boyunca bilgisayarınızda kasma olabilir. Lakin bu süre dolduktan sonra pcniz normale dönecektir.
 • Masaüstünüzde “pubg lite d3d” adlı bir kısayol dosyası oluşacak.
 • Bu kısayola basın, karşınıza bir patcher gelecektir. Pubg lite exesini seçin ve okay tuşuna basın.
 • Oyuna giriş yaptığınız zaman pubg lite hile aktif olacaktır. Ne yazık ki wallhack ve aimbotun açıp kapatma tuşu bulunmuyor. Hileyi kapatmak isterseniz oyundan çıkış yapmanız gerekli. Eğer oyunu hilesiz oynamak isterseniz normal pubg exesinden oyuna giriş yapmanız yeterlidir.

Kurulumu detaylı bir şekilde anlattım arkadaşlar. Kurulum videosunu da ilerleyen zamanlarda ekleyeceğim.

pubg lite hile
pubg lite hile

Pubg Lite’a Nasıl Giriş Yapılır?

Arkadaşlar bu kısmı Pubg Lite’ı indirdiğinizi varsayarak anlatıyorum. Eğer indirme işlemini yapmadıysanız onu da yazının bir sonra ki kısmında anlatacağım.

 • İlk önce bilgisayarınızda ki saate sağ tıklayın ve “tarih/saat ayarla” sekmesine basın.
 • Saati otomatik olarak ayarla kısmını kapatın.
 • Saat dilimini “Bangkok” olarak seçin.
 • “Garena” ve “Proxifier” isimli iki programı bilgisayarınıza indirin. Google’dan ufak bir arama yaparak bulabilirsiniz.
 • Proxifier’ı kurduktan sonra programı açın ve Tayland vpn adresini seçin. Eğer programda otomatik olarak adresler atanmamışsa internetten kolay bir şekilde Tayland uzantılı proxy adreslerini bulabilirsiniz. O proxy adreslerini, Proxifier’a eklemeniz yeterli olacaktır.
 • Proxy işlemlerini yaptıktan sonra, Garena programını açın. İlk önce Garena’da hesap oluşturmanız lazım. Hesap oluştururken ülkenizi Tayland olarak seçin.
 • Garena’ya, oluşturduğunuz hesapla giriş yaptıktan sonra karşınıza oyunların bulunduğu bir ekran gelecek. Arama çubuğuna pubg lite yazarak oyunu bulun ve giriş yapın.
 • Tüm işlemler bu kadar arkadaşlar. Artık pubg lite oynayabilirsiniz. Hem de pubg lite wallhack ile oyunun keyfini çıkartabilirsiniz 🙂

Pubg Lite Wallhack Hile 2019 Olası Hatalar Ve Çözümleri

Pubg lite hile 2019 bazen sorun çıkartabiliyor ve hata verebiliyor. Şimdi bu sorunların çözümlerini sizlerle paylaşacağım. Eğer sizin karşılaştığınız daha farklı sorunlar olursa lütfen bize mesaj atın.

Sorun: .exe çalışmayı durdurdu hatası

Cevap: Bu sorunun birden fazla çözümü olabilir. Fakat en bilinen ve işe yarar yollardan bir tanesi exeyi yönetici olarak başlatmaktır. Eğer bu işe yaramazsa pubg lite aimbot hileyi, uyumluluk moduyla başlatın. Uyumluluk modunda seçeceğiniz sürüm ise “win 7” olmalıdır.

Sorun: 455 çalışma hatası.

Cevap: Eğer pubg lite hilesini çalıştırırken bu hata ile karşılaşırsanız, kayıt defteri girdilerini tamir etmeniz gerekecektir. Bu biraz uzun bir işlem. Ancak internette detaylı anlatımları mevcut. O yüzden ben tekrar tekrar anlatmayacağım.

Sorun: Uygulama düzgün olarak başlatılamadı hatası.

Cevap: Eğer bu hatayı alıyorsanız, sisteminizde ki dll dosyalarını eksik demektir. Gerekli olan dll dosyaları her sisteme göre farklılık göstermekte. Aldığınız hata kodunu Google’da aratın ve gerekli olan dllleri indirin.

İNDİRME LİNKİ 1

İNDİRME LİNKİ 2

Rar Şifresi: hilecin

7 thoughts to “Pubg Lite Hile 2019 Wall Hack ve Aimbot | Türkiye’de İlk”

 1. abi gerçekten hızınıza hayran oldum, hileyi denedim çalıştıç. yeni pubg hilelerini de bekliyorum. bu hile inşallah hemen fixlenmez. takipteyim sağoluun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.