Pubg Lite Hile 2020 Pc | Bedava Güncel Wallhack Aimbot Pubg Hack

Pubg lite hile 2020 ile karşınızda olmaktan çok mutluyuz. Pubg lite ve pubg mobil ülkemizde çok fazla oynanan oyunlar arasında yer almakta. Pubg  lite çok fazla sevildiği ve oynandığı içinde pubg lite hilesi arayan pek çok sayıda insan var. Tabii ki bu insanlar pubg lite hile 2020 en güncel versiyonunu aramakta. Bildiğiniz üzere Türkiye’de ilk pubg lite hack paylaşan bizleriz. Yepyeni bir pubg lite hack ile siz misafirlerimizin dilediği şeyi karşılıyoruz. Bu pubg lite hile 2020’de wallhack ve aimbot hack siz misafirlerimizin ve kullanıcıların hizmetinde olacak. Pubg Lite’da aimbot hack kullanma gerçekten çok fazla avantaj sağlıyor. Karşı takımda yer alan düşmanları tam olarak kafasından vurabiliyorsunuz ve bu sayede de gerçekten iyi sıralamalar elde ediyorsunuz. Her neyse daha fazla boş yapmayalım ve pubg lite hile 2020 aimbot ve wallhack nasıl kullanacağınızı sizlere anlatayım.

Pubg lite wall hack Hile 2020 Çalıştırma Komutları Ve Kurulumu

Pubg lite hacki çalıştırmadan önce muhakkak antivirüs programınızı ve Windows defender gibi koruma programlarınızı kapatmanız gerekmektedir. Çünkü bu gibi programlar hilenin server’e olan iletişimini kesmekte ve hile kendini güncelleyememektedir. Zaten virüs Total tarama sonuçlarını da yazının alt kısmında sizlerle paylaştık.

Pubg lite hile 2020’yi indirdikten sonra karşınıza WinRaR uzantılı bir arşiv dosyası gelecek. Bu arşiv dosyasına sağ tıklayarak içindekileri çıkar diyeceksiniz. İçinden çıkan kurulum dosyasını sağ tık yaparak yönetici olarak çalıştırın ve kurulumu gerçekleştirin. Kurulum bittikten sonra pubg lite wall hack hilesinin kısa yolunu masaüstünde göreceksiniz. Zaten kurulum tamamlandıktan sonra hile kendini otomatik olarak başlatacaktır. Hile otomatik olarak başladıktan sonra oyuna giriş yapın. Lobiye geldiğiniz zaman “home” tuşuna basın ve pubg lite hilesini çalışır hale getirin. Pubg Lite hilesini nasıl kullanacağınızı ise aşağıya koyduğumuz videoyu izleyerek anlayabilirsiniz.

Pubg Lite Hack Mobilde Çalışır Mı?

Hayır, pubg lite hilesi sadece PC için çalışmaktadır, mobilde çalıştıramazsınız. Pubg Lite’ın sadece PC versiyonu için çalışır.

Pubg Lite Wallhack ve Aimbot Hack Oyundan Atıyor Mu?

Bu konuda hilenin stabil çalıştığını söylemek yanlış olacak. Genellikle oyundan atmasa bile bazı zamanlarda 30-45 dakika sonra oyundan atabilmektedir. Fakat genellikle oyundan atma problemi ile karşılaşmazsınız. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz 😊

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

şifre: hilecin

6 thoughts to “Pubg Lite Hile 2020 Pc | Bedava Güncel Wallhack Aimbot Pubg Hack”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.