Pubg Lite Wallhack Hilesi 2020 | Adam Görme Aimbot Hack – BEDAVA Hile

Pubg lite hile 2020 ile oynadığınız her PUBG lite karşılaşmasını kolayca kazanın. Pubg lite hilelerini kullanarak her turda vites yükseltin ve son daire içinde kalan siz olun. Size bu hacki kullanabilmeniz için gerekli olan bütün bilgileri vereceğim. Tabi bunun içinde yazımızı odaklanarak ve dikkatli okumanız gerekiyor. Bu hile programı ile düşmanlarınızın konumlarını açık edebilir ve onları beklemedikleri anda avlayabilirsiniz. Yazımızın serim kısmını çokta uzatmadan, pubg lite hile için gerekli bilgileri vermeye başlayalım.

Pubg Lite Hile Var Mı? Çalışıyor Mu?

Evet, pubg lite için güncel şekilde çalışan bir hilemiz bulunmakta. Bu hileleri bulmak için gerçekten çok fazla araştırma yapıyoruz. Sizlere en düzgün şekilde çalışan pubg lite pc hilelerini sunmaya gayret göstermekteyiz. Pubg lite hile pc de düzgün bir şekilde çalışmaktadır. Baştan uyarımızı yapalım, bu pubg wallhack yani duvar hilesi sadece bilgisayarlarda çalışmaktadır. Mobil versiyon için uyumlu değildir. Mobil versiyonda pubg wallhack 2020’yi açmaya çalışmayınız 😊

Pubg Lite Hile 2020 Özellikler

2D Radar, 3D ESP konum bulucu ve ölümcül aimbot özelikleri pubg lite hile 2020’yi harika bir hale getiriyor.  Tüm bu özelliklerin ne işe yaradığını paylaştığımız videodan izleyebilirsiniz. Video dışında da kısaca bu özelliklerin ne işe yaradığını anlatalım.

2D Radar: Pubg lite oynarken düşmanların yerlerini bilmek ve buna göre hamle yapmak oldukça önemli. 2D Radar özelliğini aktifleştirdiğiniz zaman, konumları harita üzerinde görebilir hale geliyorsunuz.

3D ESP Wallhack: Bu pubg lite hilesi de 2D Radar ile benzerlik göstermekte. Aralarında ki en önemli fark ise birisi harita üstünde çalışırken birisi direkt 3D olarak görüş alanınız üstünde çalışıyor. Düşmanların konumları oynarken işaretleniyor. Size olan uzaklıklarını veya konumlanma şekillerini öğrenebiliyorsunuz.

Aimbot: Pubg lite hilelerinde en fazla istenen ve aranan özelliklerden birisi elbette ki aimbot. Sıktığınız mermilerin isabet oranı inanılmaz derecede artıyor. Hiçbir hedefi ıskalamıyorsunuz. İsterseniz düşmanın üstüne bile ateş etmeyebilirsiniz. Yine de merminiz, düşmanınıza isabet ediyor.

Pubg Lite Hile İndirme Linki

Pubg Lite Wallhack İndirme Linki 2

RAR ŞİFRESİ: hilecin

9 thoughts to “Pubg Lite Wallhack Hilesi 2020 | Adam Görme Aimbot Hack – BEDAVA Hile”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.