Pubg Mobil Emulator Hile 2020 | Line Esp, Aimbot, Wall Hack Güncel

Pubg mobil emulator pc hilesi 2019 nisan, güncellendi ve herhangi bir fix yeme durumu olmadan problemsiz çalışmakta. Açıkçası sizlerle daha fazla pubg emulator hack ve hilesi paylaşmak istiyorum lakin az hile bulunuyor. Aslında pubg emulatorden ziyade, pubg lite Türkiye’ye gelse ona daha çok hile çıkacaktır. Pubg emulatore hile bulmak oldukça zor oluyor. Bugün sizlerle paylaşacağım pubg mobil emulator tencent hilesi kesinlikle çalışıyor. Yapamayan arkadaşlar için videoda da sesli anlatım yaptım. Baştan aşağı nasıl kurulacağını vs gösterdim. Sıkıntısız olarak, rahat bir biçimde pubg emulator hile 2019’u çalıştırabilirsiniz. Wallhack, esp line, aimbot, item esp gibi tonla özelliği bulunan bu pubg emulator hack ile her oyun birinci olacaksınız.

Pubg Tencent Emulator Wall Hack, Aimbot 2019 Nasıl Kurulur?

Aşağıda paylaştığım videoda pubg emulator hack 2019’un tüm özelliklerini tek tek anlattım. O videoyu izleyerek daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz. Fakat pubg mobil emulator hilesinin sahip olduğu özellikleri buraya da yazacağım.

Esp Line: Oyuncuların nerede olduğunu gösterir.

Radar Around: Rakip ve dost oyuncuların size olan uzaklığını metre cinsinden gösterir. Harita hakimiyeti için oldukça önemli bir özelliktir.

İtem Esp: Çevrenizde ki itemlerin isimlerini ve seviyelerini gösterir. Bu özelliği açarsanız hangi evde hangi item var direkt görebilirsiniz. Loot yapmayı inanılmaz derecede kolaylaştırıyor.

Vehicles Esp: Arabaların size olan mesafelerini ve isimlerini gösterir.

Boats Esp: Çevrenizde ki botların isimlerini ve mesafelerini görebilirsiniz.

Aimbot: Bu özelliği zaten herkes biliyordur. Pubg’de mesafe tanımaksızın headshot atarsınız.

Pubg Tencent Emulator Hile, Hack Kurulumu

Pubg tencent emulator hile 2019’u sıkıntısız çalıştırmak istiyorsanız bu kısmı dikkatli okuyun.

  • Pubg hacki indirdiğiniz zaman ilk olarak bir setup dosyası vardır. Bu setup dosyasını çalıştırıp kurulumu sorunsuz tamamlayınız.
  • Ardından setup dosyasının içinden pubg emulator hilesinin esas dosyaları çıkacaktır.
  • Launcher.exe ile hileyi başlatın
  • Pubg emulator hack ilk olarak kendini güncelleyecektir. Bu güncelleme ekranını bekleyin.
  • Ardından karşınıza dil seçeneği gelecek, buradan İngilizce’yi seçin.
  • Home tuşu ile menüyü açarsınız, end tuşu ile menüyü kapatırsınız. Mouse ile menü üstünden istediğiniz özelliği aktif edebilirsiniz.
  • Videoda nasıl açacağınız ve pubg mobil emulator hile 2019’u nasıl kullanacağınız anlattım. Videoyu da izleyebilirsiniz.

İndirme Linki 1

Alternatif Link 2

Rar Şifresi: hilecin

22 thoughts to “Pubg Mobil Emulator Hile 2020 | Line Esp, Aimbot, Wall Hack Güncel”

  1. Kullanan arkadaşlara başarılar dilerim fakat bir uyarım olacak. Hileniz var diye çok bi şey yapmayın ban riski yüksektir. Uzak mesafedeki düşmanları özellikle vurmamaya dikkat edin. Bir kaç kişi şikayet ederse hesabınız banlanır. Herkese başarılar

  2. benim klavye normalden küçük, tuş takımı ve geri kalan kısmı yok. dolayısıyla home ve end tuşu da yok. ne yapmam gerekli?

  3. Oyuna giriyom herkeste hile va atıolara gününü göstericem artı bede hile kulancam olara gününü göstercem ben geliyorum herkez beden korkusun artı herkez korsun şimdi bende öldre bilcemisiniz hadi geliyorum beden korkun eyer acılısa çok çok mutlu olurum nüten acılsın nütfen acılsı ALLAHIM nütfen hadi bisimilah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.