Pubg mobil emulator wallhack hilesi 2018

PUBG Mobil Emulator Wallhack Hilesi | 22.06.2018 PC Uyumlu

BU HİLE FİXLENMİŞTİR, 2019 PUBG EMULATOR YENİ VE ÇALIŞAN HİLEYE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ: TIKLA

Sevgili okuyucular, süper bir hile ile tekrar sahalara geri döndük. 1 aydır, ne yazık ki doğru düzgün ilgilenemedik siteyle. Fakat bugün PUBG wallhack hilesi ile tekrar yayındayız. İlk olarak sizlere şunu belirtmem gerek; bu hile sadece pubg mobil emulatör versiyonunda çalışır. Yani normal pc pubg versiyonunda çalışmaz. Eğer nedir bu pubg emülatör diyorsanız, sizler için hepsini yazımızda açıkladık. Bu yazıda hem pubg’yi nasıl bedava oynayacağınızı anlatacağız, hem de nasıl hile kullanacağınızdan bahsedeceğiz. Dilerseniz lafı fazla dolandırmadan, pubg wall hack hilesi 2018‘in anlatımına geçelim. Fakat, ilk önce bu mobil emülatörü anlatacağım size.

PUBG Ücretsiz Mobil Emülatör İle Pcden Oynama

Eğer PUBG’ye verecek paranız yoksa ve oyunu telefondan değilde, bilgisayardan oynamak istiyorsanız bu mobil emülatörü kullanabilirsiniz. PUBG mobil emülatör ücretsizdir ve kullanımı yasaldır. Bu emülatör, direkt olarak “Tencent” tarafından geliştirilmiştir. PUBG emülatör ile pcden oyuna girdiğiniz zaman, yine sizin gibi pcden bağlanan insanlar ile eşleşirsiniz. Aşağıda ki linkten resmi “pubg mobil emülatörü” indirebilirsiniz.

RESMİ PUBG EMÜLATÖR İNDİRMEK İÇİN TIKLA

PUBG Mobil Wallhack Hilesini Nasıl Kullanacağım?

Şunu tekrar belirtmemiz gerekiyor, bu hile mobil emülatörde çalışmakta. Yani normal pc versiyonu için veya direkt mobil versiyon için çalışmaz. Yukarıda ki sizinle paylaştığımız, emülatör versiyonda çalışmaktadır. Aşama aşama yapmanız gerekenleri anlatacağım:

 • Windows defender gibi programları kapatın
 • Verdiğimiz linkten pubg emülatör hilesinin setupunu indirin
 • Setupu yönetici olarak çalıştırın ve pubg wallhack kurulumunu gerçekleştirin.
 • Setupun bitiş bölümünde, hileyi çalıştır diye bir kutucuk var. Onu işaretlerseniz, setupu kapattığınız zaman hile otomatik olarak başlayacaktır.
 • Pubg emülatör ile pubg’ye girin.

Hilenin herhangi bir çalışma tuşu yoktur. Pubg hilesi direkt otomatik olarak başlar ve özellikler kendiliğinden aktive olur.

PUBG Emulator Hilesinin Özellikleri Ne?

Pubg hack 2018’in tek özelliği wallhack. Bu özellik siz oyuna girer girmez aktive olacaktır. Eğer hile aktif olmazsa, bazı adımlarda yanlışlık yapmış olabilirsiniz. Veya sisteminiz hile ile uyumlu olmayabilir. Sistem uyumsuzluklarında pubg hack çalışmamaktadır.

Pubg Emulator Pc Hack Sıkça Karşılaşan Hatalar:

 • Wallhack i çalıştırdığınız hata almamak için, windows defenderın kapalı olduğundan emin olun.
 • Vc redistube’ı güncelleyin.
 • Sisteminiz windows 10 ise pubg hack çalışmayabilir. Bunun için, hileyi uyumluluk modu ile çalıştırın. Uyumluluk modunda windows 7 veya 8’i seçebilirsiniz.
 • Her ihtimale karşı hileyi yönetici olarak başlatın.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA

VİRÜSTOTAL SONUÇLARI

5 thoughts to “PUBG Mobil Emulator Wallhack Hilesi | 22.06.2018 PC Uyumlu”

  1. kanka bana instagramdan yaz lütfen sana bol bol dua ederim abimle 1 e 1 maç yapacaz miramar haritasında büyük iddia var bana instagram dan mesaj at AKSEKİCNVR bu hesaba olmazsa buradan nasıl yaptığını kısaca anlat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.