Pubg Mobile Emulator Hile | Radar Hack | Ağustos 2018

Yeni pubg mobile emulator hile ile yayındayız. Bu arada pc hack isteyen bir kaç arkadaş olmuş. Pubg pc hilesi kullanmak ve paylaşmak biraz riskli olabiliyor arkadaşlar. Pc versiyonunda steam hesabı ban yiyebiliyor. Bu yüzden bu kadar para ödediğiniz bir oyundan ban yemenizi istemeyiz. Ancak pubg mobile emulator hile ağustos 2018 de böyle bir durum yok. Pubg emulatorden ban yeseniz bile tekrar girebiliyorsunuz. O yüzden daha çok pubg mobile emulator hilelerine yoğunlaştık. İlerde bir tanede direkt pubg mobil hile paylaşacağız. Önce ki emulator hackin kullanım süresi geçti ve o hack fixlendi. Bu yeni pubg emulator radar hack çalışmakta.

Pubg Emulator Radar Hile Ağustos 2018 Özellikleri Nelerdir?

Aşağıda koyacağımız videoda göreceğiniz üzere bu hilenin tek özelliği radar hacktir. Pubg radar hackin çalışma mantığı aslında wallhack ile benzerlik göstermekte. Rakibin size ne kadar uzaklıkta olduğunu ve nerede olduğunu gösterir. Rakibin üzerinde size olan uzaklığını yazan bir ibare ve bulunduğu konumu gösteren bir ok çıkar. Bu sayede pubg emulator de oynarken rakiplerin nerede bulunduğunu tam olarak anlayabilir, buna göre taktikler geliştirebilirsiniz. Aşağıda ki resimde, bu özelliğin nasıl çalıştığını görebilirsiniz.

pubg mobil emulator hile 2018 ağustos
Pubg mobil emulator radar hilesi oyun içinden bir görüntü

Resmi Pubg Tencent Emulatorde Kullanılır Mı?

Pubg emulator için çıkan çoğu hile, başka emulatorler üzerinde kullanılabilmekte. Resmi tencent emulator de genellikle çalışmamakta. Ancak bu paylaştığımız hile, resmi tencent emulator de çalışmaktadır. Herhangi farklı bir emulator ile oyunu oynamanıza gerek yok. Direkt tencent firmasının çıkardığı resmi pubg mobil emulator de hileyi kullanabilirsiniz.

Pubg Hile Nasıl Çalıştırılır?

  • Dosyayı indirip, setupu çalıştırıp, kurulumu tamamladıktan sonra hileyi açın ve oyuna girin.
  • Bazı pcler hata ile karşılaşabilmekte. Hatayı kapatın ve oyuna giriş yapın. Genellikle hata alınsa bile hile aktive olmaktadır. Sadece bazı pclerde sorun yaratabiliyor.
  • Bir oyuna girin ve oyunun başlamasını bekleyin.
  • Uçaktan atladıktan sonra “insert” tuşu ile hileyi aktif hale getirin.

Yapmanız gerekenler bu kadar. Defender bazen, hilenin kullanımını kısıtlayabilir ve pubg emulator hilesinin çalışmasını durdurabilir. Bu gibi durumlarda defenderı kapatmanızı öneririz. Fakat tabi ki tercih sizin.

İNDİRME LİNKİ

VİRÜSTOTAL

5 thoughts to “Pubg Mobile Emulator Hile | Radar Hack | Ağustos 2018”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.