Pubg Tencent Emulator Wallhack Hile | Eylül 2018 -Son Versiyon

Pubg tencent emulator wallhack hilesini sizlerle paylaşıyoruz. Daha önceden de pubg hile paylaşımlarımız oldu. Bu paylaştığımız pubg emulator hilesi en son ve en güncel versiyon. Diğer hilelerin tarihleri eskidiği için fixlenmiş olabilirler. Fakat bu pubg emulator hack sorunsuz olarak çalışmakta. Bu pubg wallhack 2018 resmi tencent emulatorde çalışmaktadır. Oyunun resmi emulatoründe kullanabilirsiniz.

Pubg Hile Eylül 2018 Özellikleri

No Recoil: Kullandığınız silahlar hiç tepmez.

Less Recoil: Kullandığınız silahlarda geri tepme olacaktır, ancak az bir tepme olur. Diğer oyuncular tarafından bu hilenin fark edilmesi neredeyse imkansızdır.

Player Wallhack: Rakip oyuncuların hangi konumda olduğunu görebilirsiniz. Bu özelliği sadece oyun esnasında açın. Yani lobideyken açmayın, yoksa oyundan atar. Ayrıca pubg hilenin içinde wallhack özelliğinin üç farklı seçeneği vardır. İstediğinizi kullanabilirsiniz.

Magic Bullet: Mermileriniz duvardan geçer ve duvar arkasında ki düşmanı vurabilirsiniz.

Aimbot: Atışlarınızın %100 isabetli olmasını sağlar.

İtem Wallhack: Hangi binada hangi silahlar var görebilirsiniz.

Yukarıda saydığım özelliklerin haricinde daha birçok özellik bulunuyor. Lakin hepsini buraya sıralamadım, en fazla kullanacağınız ve en fazla işinize yarayacak özelliği yazdım.

Pubg Mobil Pc Hile 2018 Nasıl Çalıştırılır?

Bu pubg mobil pc wallhackin çalıştırılması ve kurulumu son derece basit. Sırayla aşağıda ki adımları takip edin.

  • Aşağıda ki indirme linkinden pubg emulator hilesini indiriyoruz.
  • İnen setup dosyası ile kurulumu gerçekleştiriyoruz.
  • Hile kurulduktan sonra, masaüstünde hilenin kısayolu oluşacaktır.
  • Bu kısayola tıklayın, tıkladığınız zaman karşınıza herhangi bir menü vs gelmeyecek. Ancak endişelenmenize gerek yok. Pubg hile menüsü oyun içinde gelmektedir.
  • Oyuna giriş yapın.
  • Oyun içindeyken f12 tuşuna basın. Karşınıza menü gelecektir. Buradan kullanmak istediğiniz özellikleri seçin ve aktif edin.
  • Artık oyunun keyfini çıkartabilirsiniz.

Not: Bu pubg emulator hilesi, Pubg’nin resmi mobil emulatorunde çalışmaktadır. Herhangi farklı bir emulator kullanmanıza gerek yoktur. Tencent game buddy emulatorde sıkıntısız olarak çalışmaktadır. Zaten aşağıda ki videoda da kullanımını sizlere anlattım. Oradan da izleyerek pubg hackin nasıl çalıştığını öğrenebilirsiniz.

Not2: Antivirüs programları hilenin çalışmasını engelleyebilmektedir. Bu yüzden tavsiyemiz antivirüs programınızı kapatarak hileyi çalıştırmanızdır. Fakat tabi ki seçim sizin.

Arkadaşlar bu arada hile bize ait değil. Yani hilenin yapımcısı biz değiliz. Yabancı forumlardan bulduğumuz hileleri sizler ile paylaşmaktayız.

İNDİRME LİNKİ

VİRÜSTOTAL

8 thoughts to “Pubg Tencent Emulator Wallhack Hile | Eylül 2018 -Son Versiyon”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.