pubg tencent emulator hack 2019

Pubg Tencent Mobil Emulator Hile 2019 Güncel | Wallhack Aimbot Vip

Pubg mobile emülatör hile talebi son günlerde çok fazla geliyor. Bir önce ki pubg konumuzda paylaşmış olduğumuz pubg tencent emulator hack 2019 şuan fixlenmiş durumda. Bu yüzden bizde kısa bir gecikmeyle, yeni bir pubg emulator hilesi bulduk. Bu pubg mobil emulator hilesinin içinde wallhack, aimbot, esp, rapid fly gibi çokça özellik var.  Ayrıca video ile pubg emulator hackin nasıl çalıştığını aktardık. Lakin videoda gösterdiğim kısım setup kurulumu yapıldıktan sonradır. İlk önce setupu kurduktan sonra videoda size gösterdiğim adımları izlemelisiniz. Pubg mobil emulator hile 2019 kurulumunu yazılı olarak da anlattım. Oradan okuyabilirsiniz.

Pubg Mobil Emülatör Wallhack Hile 2019 Kurulum

Bu kurulum kısmını fazla uzatmadan anlatacağım. Zaten videoda gerekli kısımları anlattım. Pubg emulator hilesini setup yolu ile kuracaksınız. Setupta gelen seçeneklere evet deyin ve kurulumu gerçekleştirin. Ardından ise pubg mobile emulator hacki oyuna inject etmek gerekmekte. Bu inject kısmını ise zaten videoda anlattım. Videoyu izleyerek nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Not: İnjectorü açtığınız zaman sizden key isteyecektir. Bu keyi girmeniz lazım. Kullanacağınız key kodunu aşağı yazıyorum.

Key: S764-45h4-x9o2

Pubg Tencent Emulator Hack 2019 Hile Özellikleri

Bu hilede de özellikler bildiğiniz gibi. Sadece farklı olarak 2 tane güzel ekstra özellik bulunuyor. Pubg hilesinin özellikleri aşağıda ki şekildedir.

  • Rapid Fly: Uçaktan atladığınız an iniş yaparsınız.
  • İtem Esp: İtemlerin yerlerini görürsünüz.
  • Wallhack
  • Esp
  • Aimbot

Arkadaşlar yukarıda verdiğim key kısmını mutlaka kopyalayın. Pubg emulator hilesini açabilmeniz için lazım olacak. Lakin yukarıda ki “key”i rar şifresi ile karıştırmayın. Rar şifresi ayrıdır. Rar şifresini de indirme linklerinin altında verdim. Rar dosyasını açarken o şifreyi kullanacaksınız. Videoyu iyi izleyin arkadaşlar. Videoya bakarak hileyi açabilirsiniz. Örneğin pubg emulator yüklenirken hileyi bypass etmeniz gerekiyor. Bu kısımlara dikkat edin lütfen. Takıldığını bir yer olursa lütfen yorum atarak sormaktan çekinmeyin. Ayrıca güzel yorumlarınızı da bekliyoruz. Şimdiden hepinize kolay gelsin ve iyi oyunlar. Bu pubg mobil emulator hilelerinin devamı için sitemizi takipte kalın.

Pubg Mobil Emulator Hile İndirme Linki 1

Pubg Mobil Emulator Hile Alternatif Linki 2

Şifre: hilecin

5 thoughts to “Pubg Tencent Mobil Emulator Hile 2019 Güncel | Wallhack Aimbot Vip”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.