Ring Of Elysium Hile 2020 İndir | Wallhack Map Hack Aimbot Vuruşu

Sizlerin yoğun isteği üzerine bugün yeni ve tamamen güncel Ring Of Elysium hile 2020 içeriği ile karşınızdayız. Bildiğiniz gibi PUBG oyununun ortaya çıkmasıyla birlikte yeni bir oyun moduyla da tanışmış olduk. Battle Royale olarak bilinen bu oyun modun da oyuncular, genelde 20-25 kişi üzerindeki oyuncularla tek bir harita üzerinde savaşıyor ve son hayat kalan kişi oyunun galiba oluyor.

Ring Of Elysium Wallhack Kurulumu

Ring Of Elysium 2020 Hile Paketi Özellikleri Nelerdir?

İşte bugün sizler için hazırladığımız hile paketi de PUBG’nin yaratıcısı olan Tencent Games’in bir başka Battle Royale oyunu olan Ring Of Elysium oyunu. Ring Of Elysium hile 2020 paketinin içeriğinden söz etmeden önce sizlere oyun hakkında birkaç bilgi vermek isterim. Ring Of Elysium,  PUBG’nin yapımcılarının elinden çıkmış olsa da kendine has bir teması var. Soğuk, karlı ve oldukça büyük bir haritada geçen oyun içerdiği yerleşim yerleri ve lootları ile oldukça zengin. Tabi burada şunu da eklemek isterim, sizler için hazırladığımız Ring Of Elysium hilesi paketi ile bu lootlara o kadar da ihtiyacınız olmayacak çünkü alt edilemez bir savaş kahramanına dönüşeceksiniz.. Deminde söylediğim gibi haritanın soğuk ve karlı oluşu sizi düşmanlarla savaşmanın yanı sıra  “Ymir” adı verilen yoğun kar yağışlı ve rüzgarlı alanlarla da savaşmaya itiyor. Merak etmeyin, Ring Of Elysium hile2020 paketinin içinde donarak ölmenizi engelleyecek bir hack de geliştirdik.

 Oyunun bir diğer özelliği ise haritanın PUBG de alıştığımız gibi belli bir düzlemde daralmıyor oluşu. Haritanın ortasında da olsanız daralmanın etkisiyle ölebilirsiniz. Ring Of Elysium hilesi kapsamında ESP açıkken haritanın hangi yöne daralacağını görüp ona göre hareket edebilirsiniz. Bir diğer önemli konu ise silah ve çanta kapasitesi, oyuna başlarken sizden Kayak Takımı, Planör Takımı ve Tırmanış Takımı olmak üzere üç farklı ekipman türünden birini seçmeniz isteniyor. Seçeceğiniz ekipman paketine göre çanta kapasiteniz de farklılık gösteriyor. Örneğin Planör Takımını tercih ettiğinizde, planör, tabanca ve kapasitesi az bir sırt çantasıyla oyuna başlamak zorunda kalıyorsunuz. Planör Takımını neden seçelim o zaman dediğinizi duyar gibiyim ancak yüksek yerlerden atlamak zorunda kaldığınızda ya da teleferikleri kullanmak için bu paketi seçmeniz gerekiyor. Biz sizler için bu ekipman farklılıklarını da ortadan kaldırarak Ring Of Elysium hilesi hazırladık. Bu özellikler sayesinde hangi ekipman paketini seçerseniz seçin tüm paketlerin özelliklerine sahip olabileceksiniz. Paketimizde saydıklarımızın dışında Wallhack, Aimbot, Damagehack gibi eşsiz hileler de bulunmaktadır. Bu yenilmezlik iksirine sahip olabilmek için hiç beklemeden Ring Of Elysiumhile indir ve bir ölüm makinesine dönüş.

 Ring Of Elysium Hilesi Paketi Hangi Sistemlerde Çalışır?

 Ring Of Elysium hile paketi Windows 7, Windows 8/8.1 ve Windows 10 işletim sahibine sahip tüm bilgisayarlarda kullanılabilir. Ring Of Elysium hile indir paketi 32 Bit ve 64 Bit içinde uygundur. MacOS kullanıcıları için ön hazırlık sürecimizi tamamlamış bulunmaktayız. Yakında MacOS kullanıcıları da Ring Of Elysium hilelerine sitemiz üzerinden erişim sağlayabilecektir.

 Ring Of Elysium hile 2020 paketi tamamen siz değerli ziyaretçilerimiz için VIP hazırlanmış olup herhangi bir şekilde ban yeme riski taşımamaktadır. Korkmadan, gönül rahatlıyla Ring Of Elysium hile indir seçeneğine tıklayarak bilgisayarına kurabilir ve oyun zevkinizi iki katına çıkartabilirsiniz.

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

Şifre: hilecin

One thought to “Ring Of Elysium Hile 2020 İndir | Wallhack Map Hack Aimbot Vuruşu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.