Roblox Hile Temmuz 2019 Auto Script Para Hilesi, Speed Hack, Fly Hack

Roblox hile paylaşımımız sizler tarafından çok rağbet görmüştü. Bugün roblox hileleri konusunda yeni bir roblox hack paylaşacağız. Paylaşacağımız roblox hile temmuz 2019 tarihine ait, yani güncel bir hack. Daha yeni piyasaya çıkan bu roblox hilesi herhangi bir fix durumu ile karşı karşıya değil. Bunun yanı sıra hile yeni çıktığı için ban yeme ihtimaliniz ise yok denecek kadar az. Amma velakin siz yinede kullanırken dikkatli olun. Roblox hile 2019’u kurması ve kullanması kolay bir hack. Bu yüzden, hileyi çalıştırma konusunda herhangi bir sorun ile karşılacağınızı düşünmemekteyim. Her neyse giriş kısmını fazla uzatıp sizleri sıkmak istemiyorum. Hemen roblox hack para hilesi 2019’un kurulum kısmına geçiş yapalım. Linkleri yazının sonunda paylaştım. Bu arada indireceğiniz rar dosyası şifrelidir. Şifreyi de hemen linklerin altında sizlere verdim. Lütfen şifre ne diye sormayın. Yazının en alt kısmında rar şifresi yazmaktadır.

Roblox Hile Para Hack 2019 Özellikler

Aşağıya menünün resmini koydum oradan da özelliklere bakabilirsiniz. Önemli olan ve işinize yarayacak bazı roblox hile özellikleri ise şöyledir:

Speed Hack: Çok hızlı gidebilirsiniz.
NoClip: Duvarlardan geçebilir ve erişilemeyen yerlere erişebilirsiniz.
Money Hack (Bank): Açıklamaya gerek yok 🙂
Cars Hack Araba Hilesi: Roketi fulleyebilirsiniz.
Prison: Hapisten kaçma hilesidir.
İtem Hack: İtem idlerini yazarak, istediğiniz itemi elde edebilirsiniz.
Gravity: Yer çekimini arttırıp, azaltabilirsiniz. Bu sayede uçabilirsiniz.

roblox hack 2019 menu

roblox hack 2019 menu

Arkadaşlar ben şahsen robloxu oynamıyorum. Bunu yabancı bir siteden aldım ve özellikeri onların yazdığına göre çevirdim, yanlışlıklar olabilir. Daha pek çok nice özellik roblox hilesinin içinde bulunmaktadır. Ayrıntı için videoyu izlemenizi önermekteyim. Hilenin videosu yazının alt kısmında yer almaktadır.

Roblox Speed Hack İtem Hack Hile 2019 Nasıl Kurulur?

Diğer hilelerimiz gibi bu hileyi de kurmanızın kolay olması için setup haline getirdik. Normalde roblox hilesini çalıştırmak için bir dizi işlem yapmanız lazım. Fakat setup bunları sizin yerinize yapıyor ve sorunsuz olarak roblox hack kurulum işlemini gerçekleştiriyor. Masaüstüne gelen roblox hilesinin kısayolu ile hileyi başlatabilirsiniz. Zaten roblox hack 2019 menülü olduğu için, menü üstünden kolay bir şekilde ayarları yapabilirsiniz. Kullanımı çok kolay olduğu için bu bölümü kısa tutuyorum. Yine de takıldığınız bir yer olursa yorum atarak sormaktan çekinmeyin.

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2 (Alternatif Linktir)

Şifre: hilecin

9 thoughts to “Roblox Hile Temmuz 2019 Auto Script Para Hilesi, Speed Hack, Fly Hack”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.