Roblox Hilesi 2020 Mayıs PC – Sınırsız Robux Para Hilesi

Roblox hilelerine, özellikle yeni sürüm roblox robux hilesine ciddi manada bir talep var. Şimdiye kadar bize ulaşan bu taleplere tek tek cevap vermekte oldukça zorlandık. O yüzden yeni Roblox hile 2020’yi sizlere mail yoluyla yollamak yerine, konu şeklinde yayınlamaya karar verdik. Artık gelecek olan yeni versiyonları mail şeklinde dağıtmak yerine burada yayınlayacağız.

Roblox Promo Kod Hilesi Nedir?

Bu paylaştığımız roblox hilesi önceden paylaştıklarımıza pek benzemiyor. Daha önceden paylaştığımız roblox para hileleri yani roblox robux hileleri direkt hesabınıza para aktarıyordu. Bugün paylaştığımız dosya ise hesabınıza para aktarmak yerine, promosyon olan verilen robux kodlarını buluyor. Bu robux kodları sayesinde yine hesabınıza roblox parası aktarabiliyorsunuz. Diğer sistem doğrudan oyunun database ile oynuyordu. Fakat bu hile sistemi diğer oyuncuların promosyon kodlarını size aktarmış oluyor. Anlayacağınız ban yeme ihtimaliniz çok daha düşük ve bu roblox hilesi oldukça güvenli.

Roblox Robux Hilesi Kurulumu

Toplamda uygulamanız gereken 7 tane işlem var. Bu işlemleri bir alttaki görselde paylaştık. Bu işlemlerden en önemlisi antivirüs veya defenderı kapatmanızdır. Hile kullanan arkadaşlar bilir. Antivirüslerin ve Windows Defender’ın saçma sapan bir uygulaması. Eğer programın yayımcı kısmında büyük bir şirketin adı yoksa direkt virüs olarak damgalıyor. Tabi ki roblox hilesinin içinde virüs yok. Virüs görmesinin sebebi bu tip güvenlik programlarının cidden saçma algoritmalarının olması. Bağımsız yapımcılar tarafından kodlanmış tüm programlara virüs diyorlar.

Roblox Hile 2020 Kullanımı Para Hilesi Robux Aktarma

Genelde yazıları pek okumadığınızı biliyorum 😊 Bu yüzden videolu bir şekilde de anlatımı yaptım. Videoyla vakit kaybetmek istemeyen arkadaşlar burayı okuyabilir.

Roblox robux hilesi 2020 sizden herhangi bir şifre veya kullanıcı adı istemez. Yani hesabınızın çalınma ihtimali yoktur.

  • Hileyi yönetici biçiminde başlatmanız gerekiyor. Bunun için kısayola sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştırı seçin.
  • Karşınıza gelen ara yüzde “find” isimli bir buton var. Bu butona tıklayın. 
  • Butonun hemen üstünde bulunan beyaz kısımda robux promo kodunuzu görebilirsiniz.
  • Promosyon kodunu kopyalayın ve hesabınızdaki promo kod bölümüne yapıştırın.
  • Harcanabilir robuxlarınızın keyfini çıkartın. Artık istediğiniz her şeyi alabilirsiniz.

Not: “Find” tuşuna her bastığınızda size farklı bir kod verecektir. Bu kodlardan çıkan robux miktarı değişmekte. Bazen 200 robuxta çıkabilir, 100.000 robuxta çıkabilir. Yani net bir rakam yok 😊

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

Şifre: hilecin

3 thoughts to “Roblox Hilesi 2020 Mayıs PC – Sınırsız Robux Para Hilesi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.