Roblox Robux Hilesi 2020 – Sınırsız Para Robux Hack

Roblox robux hilesi yani roblox sınırsız para hilesi çok fazla isteniyor. Daha önceden yayınlamış olduğumuz roblox para hilesi oldukça ilgi çekmişti ve olumlu geri dönüşler almıştık. Yeni roblox robux hile 2020 ile de eski hilede olduğu gibi sınırsız robux kazanabileceksiniz. Roblox’ta ne yazık ki robux fiyatları oldukça pahalı. Siz sevgili dostlarımızda oyuna yeteri kadar para ayıramadığınız için zevk alamıyorsunuz. Fakat roblox robux hack 2020’yi kullanarak dilediğiniz kadar roblox parasına sahip olabileceksiniz. Lütfen hilenin kurulum kısmını dikkatlice okuyunuz ve anlattığımız kısımları eksiksiz şekilde uygulayınız. Aksi taktirde hile çalışmaz.

ÖNEMLİ NOT: HİLEYİ SADECE BİLGİSAYARDA ÇALIŞTIRABİLİRSİNİZ. TELEFONLARDA VEYA TABLETTE ÇALIŞMAZ. LAKİN AKTARIMI YAPTIKTAN SONRA TELEFONDAN OYUNA GİRDİĞİNİZDE HESABINIZA YÜKLENMİŞ OLACAKTIR.

Roblox Robux Hack 2020 Nasıl Çalıştırılır? (ÖNEMLİ)

Roblox sınırsız robux hilesi kurulum setupunu çalıştırmadan önce antivirüs programınızı kapatmanız gerekiyor. Hile roblox serverı ile bağlantı kurduğu için antivirüs programlarının firewallları çalışmasını engellemekte. Yapmanız gerekenler sırasıyla şu şekilde:

  • Roblox hile 2020’yi indirin. Linklerin yazının en sonunda yer alıyor.
  • Hileyi rar dosyasından çıkartmadan önce antivirüs programınızı kapatın.
  • Rar dosyasından roblox robux hacki çıkartın.
  • Karşınıza bir kurulum dosyası yani setup dosyası gelecek.
  • Setup dosyasını yönetici olarak çalıştırın. Setup dosyası ile kurulumu otomatik bir şekilde yapabileceksiniz.
  • Masaüstüne roblox robux para hilesi 2020’nin kısa yolu gelecek. Eğer hile otomatik olarak başlatılmazsa, bu kısa yolu kullanarak siz başlatın.
  • Alt kısma roblox hilesinin kullanım videosunu ekledim. Dilerseniz o videoyu izleyebilirsiniz. Yine de yazılı olarak da nasıl kullanıldığını sizlere anlatacağım.
  • Roblox para hilesi 2020’yi başlattıktan sonra karşınıza bir menü gelecek. Bu menüde “status” kısmı var. Burada connected yazmasını bekleyin ve kırmızı olan işaretin yeşile dönmesini bekleyin.
  • Ardından “İD” kısmına kullanıcı adınızı yazın.
  • Hemen bir alt bölümde ise “AMOUNT” yazar. Buraya ne kadar robux istediğinizi girin. Ben 1 milyon robux olarak videoda gösterdim. Lakin bu kadar fazla miktarlar yazmanızı önermiyorum. Eğer bu kadar fazla miktarlarda para aktarırsanız, hemen fark edilebilir ve banlanabilirsiniz. 2-3 bin robux aktarımı yapsanız daha iyi olacaktır.

Roblox robux parası aktarımını gerçekleştirmiş oldunuz. Artık robuxlarınızı dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Eğer istediğiniz yeni roblox hileleri 2020 sürümleri varsa yorum atın.

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

ŞİFRE: hilecin

13 thoughts to “Roblox Robux Hilesi 2020 – Sınırsız Para Robux Hack”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.