Sabotaj Hile Mini Menülü Wallhack -Sabotaj Hile Nasıl Yapılır

Sabotaj Türk oyunu hilesi ile Türkiye’nin ilk P2W olmayan oyununa hızlı bir giriş yapacaksınız. Sabotaj, aslında benzerlerine sık rastladığımız oyunlardan biri. Ama Sabotaj’ı diğer oyunlardan ayıran önemli bir özelliği var. Bu oyunda para yatıran değil iyi oynayan kazanıyor. Tabiki oyunun tek özelliği bu değil. Grafikleri ve oynanışı en az büyük rakipleri kadar kaliteli. İçerisinde bulunan silahlar gayet kaliteli ve işini yapıyor. Üstelik oyun içerisindeki bütün silahlara sadece oyun parasıyla ulaşabiliyorsunuz. Kill aldıkça ve level atladıkça da oyun parası kazanabiliyorsun. Oyun henüz yeni çıkmışken biz de oyuna yeni başlayacak hile sever kardeşlerimiz için Sabotaj wallhack ve sabotaj aimbot hack içeren bir Sabotaj Türk oyunu hilesi  paylaşmak istedik.

Sabotaj Hile Nasıl Kurulur?

Sabotaj hile nasıl yapılır? Sabotaj hile indir butonuna tıklayarak başlayabilirsiniz. Sonraki adımları aşağıdaki Sabotaj hile nasıl yapılır? kısmında bulabilirsiniz. Ama öncesinde bir konu hakkında bilgi vermek istiyorum. Sabotaj hile indir butonuna tıkladıktan sonra Sabotaj hile nasıl yapılır kısmındaki adımları tek tek uygulamanız gerekmektedir.

Sabotaj Hilesi Wallhack Aimbot ESP    

Sabotaj wallhack, Sabotaj Türk oyunu hilesi dosyasının içinde bulunan bir özelliktir. Rakip takım oyuncularını duvarın arkasından görmenizi sağlar, size görüş avantajı sağlar. Oyunda tünellerin ve kulelerin olduğu birçok map var, bu maplerde Sabotaj wallhack çok işinize yarayacak. Bu özellikle birlikte pusucuların gazabına uğramaktan kurtulup yüksek kill sayılarına daha oyuna yeni başlamışken ulaşabileceksiniz. Odaların aranan oyuncusu olmaya çok yakınsın. Tek yapman gereken Sabotaj hile indir butonuna tıklamak.

Sabotaj Aimbot Hack

Sabotaj aimbot hack oyunda size avantaj sağlayacak diğer özellkilerimizden bir tanesi. Oyun içerisinde birçok silah var ve bunlara yeni özellikler ekleyebiliyorsunuz. Silahların genel olarak özellikleri iyi ve gayet kullanışlı. Fakat bazı silahlar nişan alırken oyuncuları zorlayabilmekte. Özellikle yeni başlayan oyuncuların ulaşabildiği silahlar oldukça kısıtlı bu şekilde ilerlemek biraz zaman alabiliyor. Çünkü bu çaylak silahlarıyla nişan alması oldukça güç. Fakat Sabotaj aimbot hack özelliği ile çaylak silahlarla bile yüksek isabet oranlarına ulaşabileceksiniz. Bu özellikle nişan aldığınızda, nişangahınız rakibe nerdeyse sabitlenmiş gibi ateş edeceksiniz.

İndirme Linkleri:

Sabotaj iKito D3D Hile

Sabotaj Menulu Wallhack Hilesi 2020

Şifre: hilecin

3 thoughts to “Sabotaj Hile Mini Menülü Wallhack -Sabotaj Hile Nasıl Yapılır”

  1. abi helal olsun sana şu oyuna hileyi pat diye koydun. millet para ister, bin dereden su getirir sen direkt çat diye paylaşıyorsun

  2. başarılar ban yeme rıskı var ama sızde abartmayın basarılar dılerım daha ıyısdını yapabıılırsınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.