Sea of Thieves Para Hilesi 2020 |Esp, Wallhack, Aimbot, Hazine Dedektörü

Sea of Thieves para hilesinin indirme linklerini yazının en sonunda bulabilirsiniz. Düzgün bir hile deneyimi yaşamanız için yazıyı okumanızı tavsiye ederim. Sea of Thieves ilk çıktığı zaman oldukça sükse yapan bir oyun oldu. Pek çok Twitch yayıncısı bir anda oyunu oynamaya başladı ve oyunda epey popüler oldu. Esasen o zaman bu oyun ilgimi çekmemişti. Fakat yakın bir zaman önce, bir arkadaşımın tavsiyesiyle Sea of Thieves’i oynadım. Bence oldukça eğlenceli bir oyun. Tabi ben bir oyundan zevk alırsam hemen hilesini aramaya girişirim. Sea of Thieves hilesini de aradım ve buldum. Sea of Thieves para hilesini kurmak ve kullanmak için yazının devamını okuyun dostlar 😊

Kurulum:

Sea Of Thieves Para Hilesi, Esp, Aimbot Ve Daha Fazlası

İlk olarak para hilesine değinmem gerek. Para hilesi derken, tek tıkla hesabınıza bir sürü altın aktaran bir hileden bahsetmiyorum. Fakat çok rahat para kazanmanızı sağlayacak bir hileden bahsetmekteyim. “Hazine ESP” özelliği sayesinde, Sea Of Thieves’ta ki bütün hazinelerin yerini görebileceksiniz. Tek tek aramayla uğraşmanıza gerek yok. Zaten map üstünde konumu görebileceğiniz için gidip kazmanız yeterli. Bunun dışında diğer özellikleri şöyle:

  • Düşman ESP: Düşman oyuncuların yerini, can barını ve cephanelerini size gösterir.
  • Aimbot: Düşmana ve NPC’lere otomatik olarak kilitlenir. Tek yapmanız gereken farenizin sol tuşuna tıklamak. Sea Of Thieves hilesi 2020 sizin yerinize nişan alacaktır.
  • Gemi Radarı: Etrafınızda hangi gemiler var, hangi konumdan size doğru yaklaşıyorlar hepsini görün. Denizlerde korkusuzca ilerleyebilir ve en güçlü düşmana bile şok baskınlarla boyun eğdirebilirsiniz.

Sea Of Thieves Hilesi 2020 Kullanırsam Oyundan Yasaklanır Mıyım?

Yaklaşık olarak 20 farklı bilgisayarda, yüzlerce kez deneme yaptık. Hiçbirisinde bu hile, Sea Of Thieves’in anti hile sistemine yakalanmadı. Paylaşmış olduğumu program, en güncel Sea Of Thieves hile 2020 paketidir. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sea Of Thieves İndirme Linki 1

Sea Of Thieves İndirme Linki2

Şifre: hilecin

One thought to “Sea of Thieves Para Hilesi 2020 |Esp, Wallhack, Aimbot, Hazine Dedektörü”

  1. Sea of thives için neredeyse 1 aydır hile arıyodum sonunda bulabildim. teşekkür ederim dostum, indirecek arkadaşlar içinde ufak notum olsun. Ben denedim arkadaşlar güzel çalışıyor. Sadece ara sıra oyundan düşebiliyorsunuz bilginiz olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.