Surviv İo Hile – Ölümsüzlük Aimbot | Hileli Surviv İo

Surviv İo hile 2020 paylaşımına geçmeden önce biraz oyundan bahsedelim. Surviv İo oldukça değişik bir oyun. Aslında bir “battleroyale” oyunu fakat web tabanlı ve iki boyutlu bir battleroyale oyunu. Ben surviv io’yu görünce açıkçası pek içimi açmadı. Fakat bir iki el oynayınca bağımlısı oldum diyebilirim. Tabi oynadıkça hilecilik iç güdülerim devreye girdi ve oyunun hilesini araştırmaya başladım. En sonunda da Surviv İo aimbot hilesi 2020’yi bulabildim. Web tabanlı bir oyun olmasına rağmen, çalışan bir hile bulmak oldukça zordu. İnternetteki çoğu hilenin injectoru yoktu. Bende bulduğum hile paketlerinin üstünde birkaç oynama ve değişiklik yaparak, onları çalışabilir duruma getirdim.

Surviv İo Hilesinin Kurulumu

Normalde bu hileyi kullanabilmek için, Cheat Engine ile adresler bulup onlar üstünden ayarlama vs. yapmanız gerekiyor. Bu yüzden kullanmak ve kurmak ciddi manada zorlaşıyor. Fakat biz hazırladığımız otomatik kurulum dosyası sayesinde sizleri bu dertten kurtarıyoruz. Gerekli bütün ayarlamaları setup dosyası yapıyor. Kurulum şu şekilde:

Surviv İo Aimbot Hile 2020’yi Nasıl Başlatacağım?

  • Başlatma kısmı oldukça basit.
  • İlk olarak Chrome tarayıcısından oyunu açınız. (Chrome olması önemli)
  • Masaüstünde bulunan Surviv İo hile launcherinin kısayoluna tıklayınız ve başlamasını bekleyiniz.
  • Başlatma işlemi tamamlandıktan sonra tekrar tarayıcıya dönün ve bir oyuna girin.
  • Oyun esnasında “İNSERT” tuşuna basarak aktif edebilirsiniz.

Hileyi yaparken problem yaşayacağınız bir yer olacağını sanmıyorum. Fakat yine de çalıştırmakta sorun yaşarsanız bize yorum atın. Yaşadığınız problemi çözmeniz konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Surviv İo Hilesinde Wallhack Bulunuyor Mu?

Biliyorsunuz ki surviv io 2D bir oyun. Bu yüzden wallhack gibi konum tespit edici hilelerin yapılması oldukça zor. Sizinle paylaştığımız bu versiyonda wallhack veya esp gibi konum tespit edici bir özellik bulunmuyor. Surviv İo hilesinde aimbot özelliği bulunmakta. Aslında bu tip bir oyun için aimbot özelliği çok daha kritik bir önem arz ediyor. Zaten rakiplerinizi tam isabetle vurursanız, düşmanın size yanıt vermeye süresi bile kalmıyor. İşte surviv io aimbot 2020 özelliği de bu işlevi görüyor.

Surviv İo Hile Kodları Var Mı?

Dostlar, bu tarz oyunlarda hile kodu yazarak hile yapılması imkansızdır. Bu tarzdan kastım online oyunlar. Online oyunlarda hile kodu bulunmaz. Hile kodu çalışan oyunlar single player oyunlardır. Bu oyunların yapımcıları hileleri kendisi oyuna koyar. Fakat online oyun yapımcıları, yaptıkları oyuna bu tarz hileler koymaz. Sonradan çıkan hileler oyun hacklenerek çıkartılmıştır. Yani anlayacağınız online oyunlarda ve Surviv İo’da hile kodu yoktur.

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2 (Alternatif Linktir)

Şifre: hilecin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.