Team Fortress 2 Hile 2019 – D3D Wallhack TFT Güncel

Team fortress 2 hile 2019 ekim ayında karşınızda. Team fortress gerek oynanışı ile olsun, gerek grafikleri ile olsun benim çok sevdiğim oyunlardan birisi. Oyuna yaklaşık 1 senedir ara vermiştim. Geçen gün tekrardan bir başlayayım dedim, lakin oyunu unutmuşum. Tabi bende hemen team fortress 2 için güncel hackleri araştırmaya koyuldum. Güzel bir team fortress 2 wallhack hile buldum. Kendim team fortress 2 hilesini kullandım ve kullanırken hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadım. Sonrasında da bu hileyi sizler ile paylaşmaya karar verdim. Team fortress 2 köklü bir oyun olmasına rağmen, Türkiye’de çok rağbet görmüyor. Fakat yine de oynayan bazı arkadaşlarımız vardır. Onlar için bu team fortress 2 wallhack ve aimbot hilesini paylaşıyorum.

Team Fortress 2 Hile 2019 Ekim Özellikler ve Detaylar

Aimbot: Team fortress 2 hackte çok detaylı bir aimbot sistemi bulunuyor. Otomatik aim ve otomatik ateş gibi seçeneklerde var. Bunların yanı sıra vuruşlarınızın düşmanın hangi bölgesine gideceğini vs ayarlayabiliyorsunuz.

Wallhack: Duvar arkasında ki düşmanın rengini, nasıl görüneceğini vb. şeyleri seçebilmektesiniz. Örneğin, düşmanları kırmızı renkle gösterebilir veya düşmanları bir kutu içine alabilirsiniz.

Esp: Yine burada da wallhack gibi farklı seçenekler mevcut. Team fortress 2’de düşmanların sağlık durumlarını, kaç mermilerinin kaldığını hangi bölgede olduklarını esp hack sayesinde görebilirsiniz.

Team fortress 2 hilesinde, özellikler yukarıda ki 3 başlık altında toplanmakta. Videoda bu özellik ayarlarının nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

Team Fortress 2 Wallhack 2019 Kurulum

  • İlk olarak antivirüs sisteminizi kapatın. Anti virüsler team fortress 2 hackin çalışmasını engelleyebiliyor. Engelleme sebepleri ise, adı üzerinde “hack” 😊
  • Setup dosyasını yönetici olarak çalıştırın.
  • Kurulumu tamamlayın.
  • Masaüstüne team fortress 2 hilesinin kısayolu gelecek. Bu kısayolu çalıştırın.
  • Oyuna giriş yaptığınız zaman menü açılacak.
  • Menü üstünden istediğiniz özellikleri seçebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için videoyu izleyebilirsiniz. Video da kurulum kısmından ziyade hile özelliklerinin yapılandırılması anlatılıyor.

Team Fortress 2 Wallhack İndirme Linki 1

Team Fortress 2 Hack İndirme Linki 2 

Şifre: hilecin

İki linkte aynı dosyayı içermektedir. Alternatif olsun diye iki link halinde paylaşılmıştır.

Team fortress 2 hilesini başarıyla çalıştırdıysanız lütfen yorum atarak bize destek verin. Kurulumda bir problem olursa da yorum atabilirsiniz. Sorunu çözmek için yardım edeceğiz. Ayrıca konudan memnun kaldıysanız lütfen sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak sitemize destek verin. Şimdiden çok teşekkür ederiz. Yeni ve farklı oyunların hileleri gelmeye devam edecek.

One thought to “Team Fortress 2 Hile 2019 – D3D Wallhack TFT Güncel”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.