The Darwin Project Hile 2019 | Wall hack, Aimbot, Esp, UnlAmmo

The darwin project hilesi 2019 yılında piyasaya sürüldü. Bu oyunu Türkiye’de pek fazla oynayan arkadaşımız yok. Fakat biz yinede the darwin project hileyi sizlerle paylaşmak istedik. Darwin project hackin içinde değişik ve farklı özellikler bulunuyor. Bunlara, yine her zaman olduğu gibi yazının ilerleyen bölümlerinde değindik. The darwin project oyununu bilmeyen arkadaşlar için biraz bu oyundan bahsetmek istiyorum. Aslında bu da bir battle royale oyunu. Lakin minecraft gibi hayatta kalma oyunlarıyla battle royale oyunlarını birleştirmiş bir türde. Craft ve benzeri olaylarda var yani. Ayrıca bildiğim kadarıyla geçtiğimiz günlerde tamamen ücretsiz hale de geldi.

The Darwin Project Hilesi 2019 Tüm Özellikleri Hakkında

Esp özelliği her hilemiz de olduğu gibi bu hilede de var. Wallhack özelliği çok kritik bir önem taşıyor. Düşmanların konumunu görmek stratejik avantaj sağlıyor. Bunun yanı sıra the darwin project hack aimbot hilesi de bulunuyor. Fakat aimbotu açmanızı önermiyorum. Ban yeme ihtimaliniz çok yüksek. Speed hack ve unl ammo gibi özelliklerde var lakin bunları da aktif etmenizi önermem. Aşağıda ki tuşlar ile hangi özelliğin aktif edildiğini yazdık.

Esp (Wallhack): Home

Aimbot: İnsert

Speed Hack: Pgup

Unl Ammo: Pgdn

Darwin Project Wall Hack Hile Hakkında Notlar

Ban yeme ihtimali hakkında sizi biraz bilgilendirmek istiyorum. Sadece wallhack özelliğini kullanırsanız ve çok fazla belli etmezseniz, ban yeme olasılığınız çok azdır. Diğer darwin project hile 2019 özelliklerinin anlaşılma şansı biraz daha yüksek. Yani buda ban ihtimalinin daha yüksek olduğu anlamına geliyor. O yüzden diğer özellikleri aktif hale getirmemeniz daha iyi olacaktır.

Herhangi bir sıkıntıyla karşılaşırsanız lütfen yorum atarak bizimle paylaşın. Bunun yanı sıra the darwin project hilesi 2019 tarihine aittir ve günceldir. Daha yeni çıktı, herhangi bir fixlenme durumu yok. Zaten hileyi sürekli güncel tutacağız. Bu yüzden fixlenme ihtimali yoktur.

İndirme Linki 1

Alternatif İndirme Linki

Rar Şifresi: hilecin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.