Travian Hile 2020 | Otomatik Farm ve Yağma Botu – Güncel Versiyon

Travian hile programı 2020 ile oyunda yaşanan uzun bekleme sürelerini azaltmaya ve işinizi kolaylaştırmaya geliyoruz. Yıllardır birçok tutkulu oyuncusu olan Travian bazı özellikleriyle oyuncuları zorluyor. Travian’ da köyünü geliştirmek ve  güçlü askeri birlikler kurmak çok zaman alan işler. Oyun çok yavaş gelişiyor. Neredeyse 40 dakikanızı bir bina yapmak için harcıyorsunuz. Bina bittikten sonra da yeni bir şey yapmaya çalıştığınızda genelde resourceunuz kalmamış oluyor. Travian hile 2020 üzerine çalışırken bu konu üzerine yoğunlaştık. Üretim süresini kısaltabileceğimiz Travian hile kodları geliştirdik.

Travian Hile 2020 Nasıl Kurulur

Travian hile nasıl yapılır? Cevabı çok basit. Oyuncular arasında web tabanlı oyunlara hile yapmanın zor olduğu algısı var. Ama bu algı gerçeği yansıtmıyor.  Travian hile nasıl yapılır? sorusuna cevap verdiğimizde siz de bunu farkedeceksiniz. Web tabanlı bir oyun olduğu için kurulumunda diğer hilelerimizden farklı oalrak bazı işlemler tabiki barındırıyor. Ama gerilmenize gerek yok bütün bu işlemleri yazımızın aşağıdaki Travian hile nasıl yapılır? başlığı altında bulabileceksiniz.

Travian Üretim Süresi Kısaltma Hilesi

Resource, yani köyünüze  yeni gelişmeler eklemek için ihtiyaç duyduğunuz kaynaklara da Travian hile programı 2020 ile daha hızlı ulaşabileceksiniz. Yani Travian hile 2020 bir kaynak ve para hilesi özelliği de taşıyor. Oyuna yeni başlandığında para kazanıp köyünüzü geliştirmek ve güçlenmek oldukça zor. Bir de üstüne resource yenilenme süresi de eklenince oyunda ilerlemek oldukça zorlaşıyor.  Travian hile 2020 resource sürenizi kısaltıp daha rahat bir tecrübesi sunuyor.

Travian asker hilesi

Oyunda ilk bir hafta içinde öyle ya da böyle bir askeri birlik kurmanız gerekiyor. Çünkü bir hafta sonunda yeni oyuncu koruması kapanıyor ve köyünüz diğer köy yöneticileri tarafından saldırıya uğrayabiliyor. Oyun bu kadar zorken bir hafta içinde bir askeri birlik kurmak birçok oyuncu için mümkün olmuyor. Travian hile kodları arasında Travian askeri hilesi de var bu sıkıntıya da böyle bir çözüm getirdik. Travian hile programı 2020 içerisindeki Travian para hilesi, Travian kaynak hilesi ve Travian üretim süresi kısaltma hilesi ile zaten güçlenip bir hafta içinde askeri birlik kurabilirsiniz. Ama biz sizin için Travian hile 2020 içerisine çabucak askeri birlik kurmanızı sağlayacak Travian hile kodları  da ekledik.

Travian Hile 2020 İndirme Linki1

Travian Bot Hilesi Link2

Şifre: hilecin

One thought to “Travian Hile 2020 | Otomatik Farm ve Yağma Botu – Güncel Versiyon”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.