Unturned Hile İndir 2020 | Unturned İtem Esp Hack Nasıl Yapılır

Dünyanın en iyi Unturned hilesini mi arıyorsunuz? Unturned hilesinin nasıl yapılacağını mı merak ediyorsunuz? Merak etmeyin tüm bu isteklerinizin karşılığı bu konuda var. Unturned hile 2020 esp aimbot indirme linkleri hemen yazının en alt kısmında yer almaktadır.

Tabii bu hileyi indirmeden önce konumuzu okumanız gerekli. Ancak konuyu okuyarak unturned hile 2020’nin özelliklerine ve kurulumuna vakıf olabilirsiniz.

Ayrıca muhakkak hemen aşağıda paylaştığım görselde ki kurulum notunu okuyunuz. Kurulum aşamalarını anlattığımız şekilde takip ederseniz unturned hilesini sorunsuz olarak çalıştırabilirsiniz.

Unturned Esp Ve Duvardan Görme Hilesi

Unturned esp hilesini kullanarak herhangi bir oyun sunucusundaki herhangi bir oyuncunun konumunu görebilirsiniz. Yani sadece duvarın arkasındaki oyuncuları değil, bütün haritadaki oyuncuların yerini tespit edebilirsiniz. Bu hileyi kullanarak oyuncuların adlarının yanı sıra size olan uzaklıklarının da görebilirsiniz. Böylelikle rakiplerinize yaklaşmadan önce planlama yapma şansına sahip olabilirsiniz.

Sadece oyuncuları değil, sunucudaki tüm hayvanları, zombileri, eşyaları ve araçları görebileceksiniz.

Unturned Hile 2020 Ekstra Özellikler

Gelelim bu hilenin can alıcı özelliklerine. Gerçekten inanılmaz seçeneklere sahip bir Unturned hilesi.

Uçma Hilesi

Bunun sayesinde bir Süpermen gibi sunucuda uçağa bileceksiniz. Hatta uçma hızınızı ayarlayabilir ve diğer düşman oyuncuları havadan öldürebilirsiniz.

Unturned Spawn Hack

Bu seçimin oyunda istediğiniz herhangi bir öğeyi ve malzemeyi yaratmanıza izin verir. artık haritada herhangi bir şey aramanıza gerek yok. İstediğiniz nesneye dilediğiniz şekilde yaratabileceksiniz.

Anında öldürme

Herhangi bir sunucuya gelin ve tek tuşa basarak bütün rakiplerinizi elimine edin. Aslında bu hile biraz da rakiplerinizle alay etmek için geliştirilmiş bir hile. Bu opk özelliği sayesinde tek tuşla sunucudaki bütün oyuncuları öldürebilirsiniz.

Unturned Hile 2020 İstediğiniz Her Şeyi Yapmanıza İzin Verir

  • İstediğin aracın yaratabilirsin
  • İstediğin eşyayı spawnlayabilirsin
  • Tüm silahları kullanabilirsin
  • Yiyecek ve içecekleri yaratabilirsin
  • Haritanın etrafında uçabilirsin
  • Anında tüm oyuncuları öldürebilirsin veya sunucudan atabilirsin.

Yeni unturned hilelerinin gelmesini istiyorsanız lütfen yorumlarda belirtin. Normalde unturned ile ilgili paylaşımları pek yapmıyorum. Fakat ilgi olursa bu konuda da paylaşım yapmaya başlayacağım.

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

Şifre: hilecin

4 thoughts to “Unturned Hile İndir 2020 | Unturned İtem Esp Hack Nasıl Yapılır”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.