Valorant Hile Ağustos 2020 -Hile Kodları – Duvar Görme

Valorant hileler bizim üzerinde çalışmayı en sevdiğimiz konulardan bir tanesi. Oyun saf haliyle bile son derece etkileyiciyken bazı valorant hile kodları ile çok daha eğlenceli hale geliyor. Geçtiğimiz zamanlarda paylaştığımız Valorant Hile Wallhack, Aimbot başlığında Valorant severlere duvarın arkasındaki rakip oyuncuyu görme ve yüksek isabet oranı alma imkanı sağlamıştık. Şimdiyse Valorant severler için Valorant skinhack hilemizi paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca daha önceki Valorant wallhack hilemize de valorant hile ağustos ile güncelleme getiriyoruz.

Valorant Hile 2020 Ağustos Nasıl Çalışır?

Valorant hile nasıl yapılır sorusuna daha önce yayınladığımız valorant hile başlıklı yazılarda cevap vermiştik. Ama Valorant hile ağustos ta pcnizin windows sürümüne göre farklı bir işlem daha yapmanız gerekebilir bu sebeple yazımızın devamında valorant hile nasıl yapılır sorusuna bir kez daha cevap vereceğiz.

Kurulum:

Valorant hileleri, oyunun son zamanlarda popülerliğinin artmasıyla, sitemizin ziyaretçileri tarafından bize sıkça sorulan konulardan biri oldu. Özellikle oyuna yeni başlayan arkadaşlarım da bana katılacaktır; Valorant oyununda iyi skinler elde etmek oyuncuları biraz zorlayabiliyor. İşte bu başlıktaki valorant hile; Valorant oyun odalarında henüz yeni olan ziyaretçilerimizin oyuna daha hızlı ısınabilmesi için geliştirildi.

Valorant Wallhack Güncel Versiyon

Wallhack hileleri hilesever dostlarımızın en çok tercih ettiği hilelerden biri. Popüler olmaya başlayan her oyun için takipçilerimizden gelen ilk soru bu oyunun wallhacki ne zaman siteye yüklenir oluyor. Sitemizin valorant hileler içerikli başlıklarında bu hileyi paylaşmıştık. Ama bu valorant hile ile odalardan atılma ya da banlanma riskiniz sıfır. Oyun esnasında duvarın arkasındaki rakip oyuncuyu görme konforu oyunun eğlence katsayısını ikiye katlıyor diyebilirim.

Valorant Skin Hilesi (Ücretsiz Skin Alma)

Online oyunların en can sıkıcı kısmı oyuna çok geç başlamaktır. Oyunu inidirirsiniz heycanla odaya girer maça başlarsınız fakat rakipleriniziz ekipmnaları karşısında sizin ekipmanınız çok yetersizdir. Bu da dengeleri bozan bir durum olabiliyor. Oyundan gerçekten tam olarak zevk alabilmek için rakip degesi çok önemli bir faktördür. Bu Valorant hile de dengesizliği yok etmek için sitemize yüklendi. Bu hile ile mağazadaki skinlere ücretsiz erişim  sağlayabilecek maçlarda üst sıraları siz de kovalayabileceksiniz.

Valorant Wallhack Hilesi Link 1

Valorant Hile İndirme Linki 2

Şifre: hilecin

3 thoughts to “Valorant Hile Ağustos 2020 -Hile Kodları – Duvar Görme”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.