Valorant Hile Wallhack, Aimbot [Çalışan Versiyon]

Valorant daha çok yeni piyasaya çıktı! Valorant hileleri de hemen peşi sıra ortalığa saçıldı desek, yanlış olmaz. Stratejik 5v5 karakter tabanlı bir atış oyunu olan Valorant, oldukça fazla ilgi gördü. Oyunda bir sürü karakter var ve bu karakterlerin birbirinde farklı tonlarca skilli bulunuyor.  Tabi profesyonel oyuncular bir anda bu yeni oyuna adapte olabildiler. Fakat oyuna başlamak için birkaç gün geç kaldıysanız, diğer oyuncuların seviyesine yetişmek epey zor olabiliyor. Yine de üzülmenize gerek yok 😊 Hilecin.com Valorant hilelerini iftiharla sunar. Valorant hile aimbot, wallhack ve multi işlev özellikleri şimdi yayında! Eğer oyunda ustalaşmak ve sıralamalarda üst kısımlarda yer almak istiyorsanız muhakkak bu hileyi deneyin.

Valorant’ın ateşli silahları CS: GO ve Siege’ninki kadar yüksek hasarlı. Çoğu tüfek, rakibi 3 ila 4 atışta öldürüyor. Kafaya sıktığınız mermiler ise genellikle tek atışta rakiplerinizi indirmenizi sağlamakta. Valorant’ta nişan almak için reflekslerinizin hızlı olması gerekiyor. Aksi halde rakip oyuncu size anında karşılık verebilir. Ancak nişan alma konusunda iyi değilseniz. Valorant aimbot hackten faydalanabilirsiniz. Gelin bu Valorant hilesine ayrıntılı olarak bakalım.

Kurulum:

Valorant Aimbot Hilesi

Valorant’ta el beceriniz ve refleksleriniz çok önemli. Çünkü maçın kimin kazandığını becerileriniz belirliyor. Valorant’ta her girdiğiniz maçı kazanmak istiyorsanız, düşmanı %100 hedeflemeniz gerekmektedir.  Düşmanı tam olarak hedeflemek için ise bu Valorant aimbot hacki kullanabilirsiniz. Tamamen güvenilir bir aimbottur.

Valorant Wallhack ve Duvardan Görme

Wallhack, genelde tüm hilelerde standart olarak gelen bir hacktir. Basit olmasına karşın oyun sağladığı avantaj gerçekten çok büyük. Bu hilede bulunan Valorant wallhack bulabileceğiniz en güncel ve donanımlı wallhack özelliğidir. Pek çok farklı ince ayarı bulunmakta. Gerçekten kaliteli ve kusursuz biçimde çalışıyor.

Valorant Hilesi İndirme Linki 1

Valorant Hilesi İndirme Linki 2

Şifre: hilecin

6 thoughts to “Valorant Hile Wallhack, Aimbot [Çalışan Versiyon]”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.