warface wallhack

Warface Güncel Wall Hack |Yeni Hile |06.04.2018

Yaptığımız planlamalara göre son zamanlarda paylaşımlarımızı arttırmaya karar verdik. Bu yüzden bulabildiğimiz ve çalışan tüm hileleri sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Bugün simple bir hack ile karşınızdayız. Hilenin tek özelliği wallhack. Mini bir hile, ancak son derece kullanışlı ve size oyunda avantaj sağlıyor. Hileye dair videoyu aşağıya ekleyeceğim. Dilerseniz kısaca warface hacki nasıl kullanacağınızı anlatalım.

Warface Wall Hack Özellikleri Neler?

Arkadaşlar hilenin tek bir özelliği var oda wallhack. Aslında doğrusu wallhack değil esp olarak geçiyor. Ancak kullanım açısından esp de, wallhack ile neredeyse aynı şey.

Warface Hilesini Nasıl Çalıştıracağım?

Bu hilenin menüsü yok. Ayrıca herhangi bir kısayolu da yok. Yapmanız gereken şey çok basit, bir maça girdikten sonra indirdiğiniz exeyi başlatın. Başlattıktan sonra bir konsol açılacaktır fakat bu konsol 1-2 saniye içerisinde kapanacak ve hile aktif hale gelecek.

Önemli Not: Arkadaşlar hileyi sadece maçın başında bir kez başlatın. Oyun esnasında çok fazla açmaya çalışırsanız ban yiyebilirsiniz.

Buyrun arkadaşlar yukarıya warface esp hackin videosunu ekledim. Videoyu izleyerek bu hilenin nasıl çalıştığını anlayabilirsiniz. Eğer hileyi çalıştırmak ile ilgili bir sıkıntınız olursa yazımızın altına karşılaştığınız sorunu yorum olarak yazın. Bizde sizlere yardımcı olmaya çalışalım.

warface wallhack
Warface esp hilesi

İNDİRME LİNKİ 1

İNDİRME LİNKİ 2

VİRÜS TOTAL TARAMA SONUCU

Warface ile ilgili güncel hile paylaşımlarımız devam edecektir. Daha fazla warface hilesi istiyorsanız sitemizi takipte kalın.

2 thoughts to “Warface Güncel Wall Hack |Yeni Hile |06.04.2018”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.