World Of Tanks Blitz Hile 2020 | Aimbot Hack – Nişan Hilesi

World of tanks blitz hile 2020 pc versiyon wallhack ve aimbot sayesinde attığınızı vuracaksınız. World of tanks aimbot özelliği ile düşmanları isabetli bir şekilde atışa boğmanız inanılmaz kolaylaşıyor. Bunun yanı sıra düşman tankların yerlerini görebiliyorsunuz ve tankınız daha hızlı şekilde mühimmat doldurup, hazırlıyor. Her neyse zaten World of tank hack 2020’nin tüm özelliklerinden aşağıda bahsedeceğiz. O zaman World of tanks blitz hilenin kurulum ve kullanım aşamalarını anlatmaya başlayabiliriz.

World Of Tanks Hile 2020 Kurulumu

WoT yani World of tanks hilesini kurmak aslında sanıldığı kadar meşakkatli bir işlem değil. Hileyi kurmanın bazı trickleri yani püf noktaları var. Dediğim şekilde yaparsanız World of tanks blitz hack %100 çalışacaktır. Zaten kurulumun basit olması için program setuplanmış durumda. Setup dosyasını düzgün çalıştırırsanız ve setupun çalışmasını engelleyen programları kapatırsanız World of tanks hilesini düzgün olarak kurabilirsiniz. Böylelikle de World of tanks aimbot hilesi hiçbir sorun çıkartmadan çalışır.

Kurulumu yaparken dikkat edeceğiniz şeyler:

World of tanks hack kurulum dosyasını çalıştırmadan önce defender ve antivirüs programlarınızı kapatın. Bu tip programlar hileyi virüs olarak görüp kurulumu engellemekte. Genellikle antivirüs programları hileleri zararlı yazılım olarak algılarlar. Hilenin çalışmasını sağlayan kodları zararlı yazılım olarak görebiliyorlar.

World of tanks blitz hile setup dosyasını yönetici olarak çalıştırın.

İnternet bağlantınızın olduğundan emin olun. World of tanks hack, directx,vb redistube gibi programların versiyonları kontrol edip güncellemekte. Bu gibi yazılımlar güncel olmazsa hile çalışmaz. Lakin dediğim gibi setup dosyası bunları otomatik olarak kontrol ediyor ve eğer güncel değilse güncelliyor.

World Of Tanks Blitz Hack Hile Özellikleri

Bu oyunda iki hile çok fazla aranmakta ve istenmekte. Birincisi World of tanks para hilesi, ikincisi ise World of tanks aimbot hack hilesi. Bizim sizinle paylaştığımız bu hilede, aimbot hack bulunuyor. Artık düşman tanklarına kolaylıkla nişan alabilir ve onları tam isabetle on ikiden vurabilirsiniz. Bunun yanı sıra chams denilen ve wallhack işlevi gören bir özellikte hilenin bünyesinde bulunmakta.

World Of Tanks Aimbot Hile İndirme Linki 1

Alternatif İndirme Linki 2

Şifre: hilecin

One thought to “World Of Tanks Blitz Hile 2020 | Aimbot Hack – Nişan Hilesi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.