World Of Tanks Hile | Wallhack + Vip Hack | Eylül 2018

Daha önce sizlerle hiç world of tanks hilesi paylaşmamıştık. Geçenlerde öylesine gezinirken, bu oyunun da Türkiye’de bir kitlesi olduğunu gördüm. Hemen world of tanks hilesi arayışlarına başladım ve bir iki tane Brezilya menşeli forumda world of tanks wallhack’e rastladım. Hileyi biraz inceledikten sonra sizlerle paylaşmaya karar verdim. Wolrd of tanks hilesinin videosunu da aşağıya ekledim. Ben şahsen bu oyunu daha önce hiç oynamadım fakat aramızda mutlaka oynayan arkadaşlar vardır. Aşağıda ki açıklamaları iyi okuyun ve gerçekleştirin. Hile sorunsuz olarak çalışacaktır.

World Of Tanks Hilesi 2018’in Özellikleri Nelerdir?

Arkadaşlar bu world of tanks hilesinin iki adet özelliği bulunuyor, ancak bu özellikler son derece krtitik şeyler.

Wallhack: Diğer düşman tankların tam olarak konumlarını ve nerede olduklarını görebiliyorsunuz.

Aimbot: Direkt olarak tankın en zayıf bölümüne nişan alırsınız. Lakin bu özellik tam olarak düzgün çalışmıyor. Yani stabil bir özellik olduğunu söyleyemem. Bu yüzden bazen devreye girmeyebilir.

Hilenin bu iki şey dışında başka bir özelliği yok. Aşağıya koyduğum videodan world of tanks hilesinin nasıl çalıştığını görebilirsiniz. Bu arada video bana ait değil, hileyi bulduğum sitede yayınlanmış bir videodur. Dediğim gibi ben daha önce world of tanks oynamadım, bilgisayarımda da bu oyun kurulu olmadığı için herhangi bir video çekemedim. Tahmin edersiniz ki her oyun için video çekme şansım olmuyor.

Wot hilesi oyun içi görüntüsü

World Of Tanks Hile Nasıl Çalışacak?

  • Hileyi indirin ve setupu çalıştırın.
  • Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girin.
  • Oyunu alta alın ve hileyi aktif edin.
  • World of tanks hilesi eylül 2018’in çalışması 5-10 dakika kadar sürebiliyor. 5-10 dakika sonra aktif oluyor. Bu yüzden bir oyuna girin, oyun devam ederken bir süre sonra hile aktif olacaktır.

Bu sürenin sebebi, hack programının oyuna inject edilmesi. Oyuna inject edilmesi biraz uzun sürmekte. Bu yüzden sabırlı bir şekilde beklemelisiniz.

Video aşağıda yer almaktadır. Hilenin çalışma mantığını ve kullanımını aşağıda ki videoda izleyebilirsiniz.

İNDİRME LİNKİ

VİRÜSTOTAL

Karşılaştığınız herhangi bir problem olursa lütfen sormaktan çekinmeyin. İyi oyunlar dileriz.

One thought to “World Of Tanks Hile | Wallhack + Vip Hack | Eylül 2018”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.