Zula Altın Para Hilesi | Ücretsiz Altın / ZA Kazanma | Eylül 2018

Zula altın hilesi paylaşmanın artık zamanı geldi. Bugüne kadar hep zula wallhack tarzı hileler paylaşmıştık. Bugün sizler ile zula altın ve para hilesi paylaşımı yapacağız. Zula altın hilesi uzun zamandan beri var olan lakin artık fixlenmiş bir hileydi. İnternette paylaşılmış diğer versiyonlar şuan çalışmamakta. Lakin biz bu eski versiyonlardan bir tanesini kodlarını güncelledik ve tekrardan zula para hilesini çalışır hale getirdik. Şimdi gelelim zula para ve altın hile 2018’in kullanımına.

Zula Altın Ve Para Hilesi Nasıl Çalışır?

Bu kısımda hileyi nasıl kullanacağınızı değil, zula altın hilesinin çalışma mantığını anlatacağım. Şimdi oyunun veri tabanını kullanarak çalışan bir hile. Veritabanından bir oyuncunun kayıtlı verilerine göre çalışıyor. Yani kendinize istediğiniz kadar altın aktaramazsınız. Zula altın hilesini çalıştırdığınızda hesabınıza yansıyacak para miktarız 81.256 altı olacaktır. Bu para miktarının üstüne geçemezsiniz. Lakin altını harcadıktan sonra tekrar programı çalıştırarak 81.256 altın alabilirsiniz. Zaten oyunda bu miktarın üstünde herhangi alabileceğiniz bir şey bulunmuyor. Ayrıca max sınırın bu miktar olması sizin farkedilmenizi imkansız hale getirecektir. Yöneticilerin herhangi bir kontrolünde listeye takılmazsınız. Bunun sebebi ise elinizde bulunan zula altının son derece makul seviyede olmasıdır.

ÖNEMLİ NOT: Zula altın hilesini çalıştırabilmeniz için verdiğimiz serial kodunu kullanmanız gerekiyor. Kurulum kısmında ayrıntılı olarak anlattım, lütfen iyi okuyun.

Zula Altın Hilesi Eylül 2018 Kurulumu

Bu kısmı çok iyi okuyun. Zula altın hilesi 2018’i çalıştırabilmeniz için çok önemli.

  • Hileyi indirin.
  • İnen setup dosyasını çalıştırın ve kurulumu gerçekleştirin.
  • Ardından “ZulaVIPGoldHack” i açın.
  • Zula altın ve para hilesini açtığınız zaman size bir serial key soracak. Hilenin serial keyleri şunlar:

FX3B-WY9M-PGMA-DAUT

VFYN-2URY-SZJY-VU85

K3WP-5U55-JT52-JA27

  • Bu üç serial keyden istediğiniz bir tanesini kullanabilirsiniz.
  • Daha sonra oyuna girin ve lobi ekranına geldiğinizde oyunu alta alıp “give gold” butonuna tıklayın.
  • Bedava zula altınlarınız hayırlı olsun 🙂
Zula altın hilesini aktif etmek için basılması gereken buton

Videolu olarak zula altın hilesinin anlatımı aşağıdadır:

Zula para hilesi ile ilgili notlar:

Arkadaşlar her hilenin olduğu gibi bu hilenin de ban riski bulunmaktadır. Benim sizlere önerim fake 2-3 hesap kullanarak, ana hesabınıza bu şekilde transfer yapmanız. Yani direkt bu zula altın hilesini direkt ana hesabınızda kullanmayın. Örneğin xx hesabınızda altını aktardıktan sonra kasa transferini bb hesabınıza yapın. Oradan zz hesabınıza oradan da ana hesabınıza aktarın. Yani bu şekilde dolaşım sağlayarak, kendinizi gizlemeye çalışın. Hatta arada farklı oyunculara da rastgele transferler yapın ki ban riskinizi iyice azaltın.

Bunun yanı sıra, biz bu hileyi bayramda tamamladık. Fakat sizlerle daha yeni paylaşıyoruz. Bundan önce, bu versiyon başka hiçbir yerde paylaşılmamıştır. Anlayacağınız hile güvenli ve çalışır bir durumdadır. Sıkıntısız olarak zula altın (za) hilesi çalışmaktadır. Hilenin çalışması için bilgisayarınızda ki netframework’ün en güncel versiyon olması gerekmekte. Bunu da belirtmeden geçmeyelim.

İNDİRME LİNKİ

VİRÜSTOTAL

23 thoughts to “Zula Altın Para Hilesi | Ücretsiz Altın / ZA Kazanma | Eylül 2018”

  1. Abi valla ilk defa denicem olursa allah senden 100000 kere razı olsun ıyun içi eşitliği sağladığın için. ♥

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.