Zula Esp, Aimbot Hile | D3D Menü | 11 Ağustos 2018

Selamlar beyler,bayanlar. Piyasada ciddi bir zula hile sıkıntısı var. 2018 yılında pek fazla zula hilesi çıkmıyor. Bunun sebebi Zula’nın anti hile korumasını her geçen gün geliştirmesi. Piyasada yeni hileleri aramamıza rağmen herhangi bir zula hack bulamadık. Bu yüzdende eski bir zula wallhacki alıp, kodlarını güncelledik. Eski zula hack source kodlarını kullanarak, adressleri güncelledik ve hileyi çalışır hale getirdik. Bu yeni zula wallhack 11 ağustos 2018 itibari ile çalışır durumda. Eğer hile fixlenirse bunu bize bildirin ki bizde hileyi tekrar güncelleyelim. Ancak bu güncelleme işlemleri hemen olmuyor bunu unutmayın. Bu yüzden zula hile fixlenirse lütfen güncellenmesi için bir süre bekleyin. Fakat şuan hack çalışır durumdadır.

Zula Hile Wallhack 2018 Özellikleri

Bu zula hilesi menülü bir d3d hacktir. Menü yardımı ile hilenin özelliklerini açıp kapatabilirsiniz. Hilenin özellikleri şu şekilde:

Esp Box: Bir nevi wallhacktir. 3d box seçeneğini seçerseniz rakiplerinizi bir kutu içinde sizlere gösterir. 3d box yerine sadece renk olarakta seçim yapabilirsiniz. Böylelikle rakipleriniz farklı renklerde gözükür. Duvar arkasında ki rakiplerinizi de görebilirsiniz.

Aimbot: Bu bildiğiniz üzere nişan alma hilesidir. İstediğiniz bölgeye nişan aldırabilirsiniz. Menü üstünden otomatik olarak nişan alınacak bölgeyi seçebilirsiniz. Otomatik olarak kafaya nişan alır. Ancak biz bu seçeneği kafa yerine gövde olarak belirlemenizi öneririz. Sürekli head shot atmak, hile kullandığınızı çok belli eder ve ban yeme ihtimaliniz fazla olur.

Zula hackin menüsü

Unutmayın ki hile kullanırken, normale göre daha dikkatli oynamanız gerekmekte. Eğer insan üstü bir şekilde oynarsanız zula’da hile kullandığınız çok belli olur. Bu yüzden hack programı kullandığınızı belli etmemeye çalışın. Hatta ara sıra bilerek, saçma şekillerde ölün ki yardımcı program kullandığınız belli olmasın.

Zula Hack Kurulumu Ve Kullanımı

  • Programı indirdikten ve setup kurulumunu yaptıktan sonra hileyi açın ve oyuna girin.
  • Ekranınızda active yazısını görüyorsanız hile çalışır durumdadır.
  • Oyuna girip, lobiye eriştiğiniz zaman hile menüsü karşınıza gelecektir.

Not: Setup ve hile dosyasını yönetici olarak çalıştırın. Yönetici olarak çalıştırmazsanız, problem çıkabiliyor.

İNDİRME LİNKİ

VİRÜSTOTAL SONUCU

Hileyi çalıştıramazsanız, lütfen aldığınız hatayı bizler ile paylaşınız.

5 thoughts to “Zula Esp, Aimbot Hile | D3D Menü | 11 Ağustos 2018”

  1. Sayın yöneticiler, öncelikle çalışmanızı takdir ediyorum, son zamanlarda güzel hileler çıkarıyorsunuz, gerçekten müteşekkirim, fakat sizden isteğim biraz daha açıklayıcı olmanız hileleri paylaşırken çalıştırana kadar baya uğraşıyoruz ama yinede teşekkürler neticede çalışıyor 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.