zula hile aralık 2018

Zula Hile 2018 | Zula Aralık Wallhack, Aimbot Sınırsız Hack | Yeni

Zula hile 2018 aralık ayı wall hacki uzun bir araştırma sonucunda bulduk. Daha önceden de belirtmiştik fakat tekrar belirletim arkadaşlar. Zula hileleri bize ait değildir. Biz de internet buluyoruz ve denedikten sonra sizler ile paylaşıyoruz. Bazı arkadaşlarımız hilelerin bize ait olduğunu zannediyor. Bir kaç hile bize ait olsa da her oyuna hile yapamayız tabi ki. Her neyse, zula wall hack hile 2018 aralık özelliklerini, kullanımını vb. şeyleri yazının devamında anlattık. Bu arada video da ekledik. Videoyu sesli olarak kaydetmiştim lakin ne yazık ki ses dosyasında hata meydana geldi. Zula hile özelliklerini kullanımı vs anlatmıştım videoda. Fakat ses dosyası gittiği için videonun altına müzik eklemek zorunda kaldım. Zula hile 2018 aralık ayrıntılarına yazımdan ulaşabilirsiniz.

Zula Hile 2018 Aralık Wallhack Kurulum

  • Kurulumu setup dosyası ile yapacaksınız. Bu yüzden son derece basit.
  • Normalde sisteminizde eksik dosyalar olursa zula hile çalışmayabiliyor. Fakat setupun için sisteminizde olması gereken tüm dosyaları ekledik. Bu yüzden kurulum uzun sürebilir. Lütfen bekleyiniz. Setup dosyası sadece hileyi değil, zula hackin çalışması için gerekli olan dosyaları da yüklüyor. Bu yüzden kurulum uzun sürmekte.
  • Oyuna girdiğiniz zaman “İNSERT” tuşu ile zula wallhack 2018’i başlatabilirsiniz. Fakat lobideyken değil, oyuna girdiğiniz zaman başlatın.
  • Bazı windows 10 işletim sistemine sahip pclerde sorun çıkartabilir. Eğer sorun çıkartırsa, uyumluluk modu ile başlatmayı deneyin.
  • Zula’yı başlattığınız da oyun biraz kasabilir. Bu kasma problemi 2-3 dakika sonra geçiyor, merak etmeyin.

zula hile

Zula Hack 2018 Aralık – Hack Özellikleri

Diğer tüm konularımızda ve paylaşımlarımızda olduğu gibi buna da bir video ekledik. Videoyu izleyerek özellikleri görebilirsiniz. Zula esp, wallhack ve aimbot özellikleri bulunuyor. Hilenin menüsü yoktur. Hileyi çalıştırdığınız zaman tüm bu özellikler açılacaktır. Ne yazık ki tek tek açıp kapatma gibi bir şansınız yok. Aimbot özelliğinden dolayı hack kullandığınız anlaşılabilir. Bu yüzden sniper ile oynamanızı öneriyorum. Yavaş yavaş öldürün ki hile olduğunuz anlaşılmasın. Ayrıca büyük haritalarda oynarsanız, hileli zula oynadığınız daha zor anlaşılacaktır.

Zula Hack 2018 Aralık İndirme Linki 1

Zula Hile 2018 Aralık İndirme Linki 2

ŞİFRE: hilecin.com

Yukarıda ki iki linkin birisinden zula wall hacki indirebilirsiniz. Sorularınız veya önerileriniz varsa lütfen yorum atınız. İyi oyunlar dileriz.

10 thoughts to “Zula Hile 2018 | Zula Aralık Wallhack, Aimbot Sınırsız Hack | Yeni”

  1. Güzel bir hileymiş kardeşim sağol, ben Zula da hile kullanmıyorum ama karşı takıma hileli bir herif gelince açıyorum bunu. bence sizde oyle yapin arkaDaşlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.