Zula Hile 2019 Kasım | Yeni Özellikli Hack | Wallhack, Aimbot, D3D

Zula hile konuları uzun bir süredir gelmiyordu. Zula hile 2019 ekim – kasım wallhack karşınızda! Zula hileleriyle ilgili bir takım problemler yaşadığımız için zula hack paylaşımına ara vermiştik. Lakin güncel zula hilelerini paylaşmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu sıralar pek çok hack fixlenmiş durumda. Zula anti hile sistemini güncellediği için, hileler büyük sıkıntıya girdi. Lakin merak etmeyin, en güncel olan ve sıkıntısız çalışan zula hile 2019 ile sizin karşınızdayız. Hileyi bizzat kendim test ettim. Sorunsuz bir biçimde çalışıyor, oyundan atma gibi bir durumu vs. de yok. Yani anlayacağınız zula wallhack ve aimbot 2019’u problemsiz olarak kullanabileceksiniz. Artık zula hile 2019 kasım wallhackin kurulum kısmına geçelim.

Zula Wallhack, Aimbot 2019 Hile Nasıl Kurulur? (ÇOK ÖNEMLİ)

Evet, geldik kurulum kısmına. Şimdi ilk olarak zula hilesini kullanabilmeniz için bilgisayarınızda bulunması gereken bazı dosyalar var. Zula hilesinin çalışması için lazım olan dosyalar şu şekilde:

  • Xinput1_3.dll
  • vcruntime140.dll

Aslında sizler için hazırladığımız setup dosyası, bunların kurulumunu otomatik olarak yapıyor. Fakat bazı bilgisayarlarda bulunan antivirüsler, dosya kurulumu yapmasını engelleyebiliyor. Bunun için kurmadan önce anti virüs programınızı kapatmanızı öneririz. Ya da yukarıda ki dllleri, manuel olarak kendiniz kurun. Zula wallhack kurulum işlemi bittikten sonra yapacaklarınız ise şu şekilde:

  • Oyunu açın ve Zula’nın lobi ekranı kısmına gelin.
  • Oyunu alta alın ve masaüstü kısmına geçin.
  • “ZulaVip_D3Dv2” kısayoluna çift tıklayın.
  • Ekranın sağ alt kısmında bir yükleme barı (çubuğu) göreceksiniz. Bunun dolmasını bekleyin.
  • Oyuna dönün ve herhangi bir haritaya girin.
  • “İnsert” tuşuna basın ve zula hilesinin wallhack ile aimbot özelliklerini aktif hale getirin.

Zula Hile 2019 Ekim – Kasım Vip Wallhack D3D Esp Dair Notlar:

Bu zula hackte menü bulunmamaktadır. Yani oyuna girdiğinizde özellikleri açmak için herhangi bir menü arayışına girmeyin. Yukarıda da belirttiğim gibi “insert” tuşu ile özellikleri açabilirsiniz. Zaten 3 tane özelliğimiz bulunuyor. Bunlardan bir tanesi wallhack, diğerleri ise aimbot ile geri tepmeme hilesi. Hepsini aynı anda açıyorsunuz. Ne yazık ki bu konuda seçme şansınız yok. Zula hilesinin tüm özellikleri aynı anda açılıp, aynı anda kapanıyor. Burada belirtmeyi unuttuğum, gözümden kaçan veya sizin aklınıza takılan bir konu olursa lütfen yorum atarak yardım isteyiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım. Zula wallhack 2019 indirme linkleri aşağıda yer alıyor. Rar şifresini de hemen aşağıda belirttim. Yeni zula hilelerinde görüşmek üzere. Kendinize iyi bakın 😊

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

Şifre: hilecin

7 thoughts to “Zula Hile 2019 Kasım | Yeni Özellikli Hack | Wallhack, Aimbot, D3D”

  1. allah senden razı olsun kardeş internetten indirdiğim bir zula hilesi en sonunda çalıştı çok sağol artık sıkı takipçinim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.