Zula Hile 2020 İndir | Hileli Zula Wall Hack Yapması Çok Kolay

Zula hile 2020… Evet, sonunda hilecin zula hilelerini paylaşmaya geri dönüyor. Uzun bir zamandır zula hileleri için ortada yoktuk. Yeni zula hilelerini sizlerle paylaşmıyorduk. Bunun birkaç sebebi var elbette. Yoğunluktan dolayı siteye pek vakit ayıramadım. Bunun dışında da esasında en önemli sebep ortada doğru düzgün çalışan bir zula hilesinin ve zula wallhackin olmayışıydı. Zula yaptığı yeni güncellemeler ile hileleri büyük oranda engellemeyi başarmıştı.  Vip zula hackleri bile çalışmaz hale gelmişti. Lakin en sonunda Zula’nın getirmiş olduğu yeni anti hile sistemi kırılabildi. Geçtiğimiz günlerde yeni bir vip zula hile çıktı. Zula hile 2020 yılına özel olarak çıkartıldı. Tabi bizde bu zula hilesini sizler için hemen crackledik ve normalde parayla satılan bu hileyi ücretsiz hale getirdik.

Zula Hile 2020 Vip Wallhack Nasıl Çalıştırılacak? (ÖNEMLİ)

Sevgili dostlar, zula vip wallhacki doğru kurabilmeniz çok önemlidir. Aksi halde zula hile 2020’yi çalıştıramazsınız. Bu kısmı lütfen dikkatle okuyun.

  • İlk olarak yazının en alt kısmında bulunan linklerden zula vip hilesini indirin. İki adet link bulunmakta. Bu linklerden bir tanesi “mediafire”a yüklenmiş, diğeri ise “yandex” e yüklenmiş durumda. Hangi link kolayınıza geliyorsa zula hilesini oradan indirin.
  • İkinci olarak kullandığınız antivirüs programınızı kapatmanız gerekiyor. Bunun sebebi zula hilesinin içinde herhangi bir virüs bulunması değil. Antivirüs programlarının her şeyi virüs olarak algılaması. Zula hile 2020’yi crackleyebilmek için server bağlantısı eklemek durumundaydık. Hilede server bağlantısı olduğu için “aptal” antivirüs programları zula hilesini virüs olarak algılıyor. Karar yine de size kalmış, lakin antivirüs programlarınızı kapatmazsanız hileyi çalıştıramazsınız. Çünkü antivirüs programları zula hackin internet bağlantısını kesiyor. Zula hackin internet bağlantısı kesilince de program database’e erişemiyor. Verileri çekemediği için de hile aktif hale gelemiyor.
  • Antivirüs programını kapattıktan sonra zula hile 2020’nin kurulumunu başlatmak için setup dosyasını çalıştırıyoruz. Yönetici olarak başlatmanız önerilir. Kurulumun tamamlanmasını bekliyoruz.
  • Kurulum tamamlandıktan sonra masaüstünde zula wallhack 2020’ye ait bir kısayol göreceksiniz. Bu kısayola çift tıklayın ve ardından oyuna girin.

Zula’yı açtıktan sonra sunucuların olduğu bölüme gelmelisiniz. Burada “inserte” basın. Zula hack menüsü karşınıza gelecek. Buradan zula wallhack, chams, aimbot gibi özellikleri kullanabilirsiniz. Yön tuşları ile menü üstünde hareket ederek dilediğiniz özelliği etkinleştirebilirsiniz

Zula Hilesi Hakkında Bazı Notlar

Zula wallhack hilesinin özelliklerini öğrenmek için aşağıda paylaştığım videoyu izleyebilirsiniz. Kullanımı çok kolay, zaten menüsü bulunuyor. Yukarıdaki kurulum kısmını dikkatlice okuyun ve oradaki işlemleri sırasıyla gerçekleştirin. Sıralamayı takip eder ve kurulumu düzgün bir şekilde gerçekleştirirseniz problemsiz olarak çalışacaktır. Yeni zula hilelerinden haberdar olmak için lütfen youtube sayfamızı ve web sitemizi takip ediniz. Ayrıca yakın zamanda bir zula çekilişi düzenleyeceğiz. Çekilişe katılım şartlarını yayınlayacağımız bir video ile duyuracağız. İndirme linklerini ve rar şifresini hemen videonun altında bulabilirsiniz.

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

Şifre: hilecin

18 thoughts to “Zula Hile 2020 İndir | Hileli Zula Wall Hack Yapması Çok Kolay”

  1. ABİ uyguluma çalıştı baya bir yordu ama becerebildim dediklerini tam yapınca odlu antivirs progrmaı silip durdu abi gıcık etti beni ama kapatınca oldu çok sağol şuan gerçekten çok mutlouyum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.