Zula Hile 2020 Kasım | V1.28 Mini Mod Wall Hack – Fix Yok

Zula hileleri son yılların en çok aranan hilesi. Oyuna sık gelen güncellemeler zula hile dosyalarını devre dışı bırakabiliyor. Bu sebeple Zula oynayan hile sever takipçilerimizin güncel Zula hilelerini hilecin.com’dan takip etmesi gerekiyor. Oyuna gelen son güncelleme V1.28 de daha önceki Zula güncel hilelerini devre dışı bıraktı. Zula V1.28 hile dosyalarını bu yazımızda bulabileceksiniz. Zula wall hack daha önce paylaştığımız Zula hile 2020 dosyalarında mevcuttu. Zula V1.28 hile içerisinde de Zula wall hack özelliğine yer verdik. Ayrıca oyuna ve başlayan Zula severlere büyük avantaj sağlayan Zula aimhacki de Zula V1.28 hile için yeniden güncellendik.

Nasıl Kurulur?

Zula’nın güncellenen versiyonu için hazırlanan Zula v1.28 hile dosyasını kurmadan önce oyunun güncel olduğundan emin olun. Yani bilgisayarınızda Zula’ nın V1.28 kurulu olmalı. Sonrasında indirdiğiniz dosyayı çalıştırarak başlıyorsunuz. Zula V1.28 hile nasıl yapılır? kısmından sonraki adımları takip edebilirsiniz.

Zula V1.28 Wall Hack

Zula hile paylaşımlarımızda en çok sevilen özellik hep Zula wall hack olmuştur. Hızlı rakiplere karşı oynarken büyük avantaj sağlayan bu özellik oyuna hakimiyetinizi inanılmaz arttırıyor. Aslında daha önce yayınladığımız Zula wall hack doslayarının güncellenmiş hali. Bu özelliğin çalışması için daha önce kurduğunuz Zula wall hack hilelerini devre dışı bırakmalısınız. Güncel Zula wall hack dosyalarını düzenli olarak paylaşmaya devam edeceğiz.

Zula Aim Hack

Zula’ ya para yatırmadan iyi silahlar kullanmak çok zor. İsabet oranı düşük, çok tepen silahlarla kill almak oldukça zor. Bu da oyuna yeni başlayan ve para yatıracak durumu olmayan Zula oyuncuları için oldukça zorlayıcı bir durum. Zula v1.28 aim hack sayesinde kullandığınız her silahın isabet oranı çok yüksek olacak. Böyle para ödemeden siz de yüksek kill sayılarına ve oyun sıralamalarına ulaşabileceksiniz. 

Zula v1.28 Hile İndirme Linki

Zula Hile 2020 Kasım Link2

Şifre: hilecin

One thought to “Zula Hile 2020 Kasım | V1.28 Mini Mod Wall Hack – Fix Yok”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.