zula aimbot indir

Zula Hile VazV2 Güncel Kasım 2018 | Wallhack Chams Aimbot

Zula hile uzun zamandır bekleniyordu, kasım versiyonu en sonunda sizlerle. Yaklaşık 1 aydır Zula’ya yeni bir hile gelmiyordu. Fakat sonunda “Vaz” nickli hacker oyunu tekrardan kırabildi ve bu zula wallhack i dün itibariyle yayına soktu. Bizde görür görmez hemen sizler ile paylaşıyoruz. Zula hile kasım 2018 versiyonunu istediğinizi pek çok dile getirdiniz arkadaşlar. Fakat bizde hileler yayınlandıkça sizlerle paylaşıyoruz. Yani zulaya kendimiz hile geliştirmiyoruz. Bu yüzden, böyle gecikmeler yaşanabiliyor. Bizim de elimiz kolumuz bağlı oluyor yani. Zula hile güncel kasım 2018 versiyonunun özellikleri çok fazla yok. Herhangi bir menüsü de bulunmuyor. Wallhack, chams ve aimbot dışında ekstra bir olayı yok. Zaten chams ile wallhacke de aynı tip hileler diyebiliriz. Yazımızın devamında nasıl çalıştığını, kurulumu nasıl yapacağınızı ve benzeri şeyleri sizlere aktardık.

Zula Hile 2018 Kasım Kurulumu

Kurulum diğer hilelerin kurumuyla aynı. Aşağıda sizlere iki tane link verdik. Herhangi bir linkten zula wallhackin kurulum dosyasını indirin. Kurulum dosyasını yönetici olarak çalıştırın. Kurulum biraz uzun sürebilir, bu yüzden sabırla bekleyin. Daha sonra masaüstünde oluşan kısayol simgesine basın ve zula aimbot hilesini aktif hale getirin. Oyuna giriş yaptıktan sonra zula hile 2018 aktif hale gelecektir.

zula hile kanıtlı 2018

Zula Wallhack Hilesi VazV2 Nasıl Çalışır?

Yazının başlangıç kısmında da dile getirdiğimiz üzere bu zula hackin menüsü bulunmuyor. “İNSERT” tuşu ile oyun içinde aktif olmakta. Ancak “İNSERT” tuşuna oyuna girmeden önce değil, lobideyken basmanız lazım. Oyuna girdikten sonra hileyi aktif edemiyorsunuz, lobideyken hile aktif hale gelir. Oyuna girdikten sonra da otomatik olarak wallhack, chams ve aimbot özellikleri aktif hale gelecektir. Bu arada bahsettiğimiz aimbot özelliği direkt headshot atmıyor. Bir nevi aim asist yani nişan yardımcısı diyebiliriz. Yaptığınız atışları daha isabetli hale getirir. Zaten sürekli head shot atarsanız hile kullanacağınız çok belli olacağı için bu şekilde yakalanma ihtimaliniz daha az olacaktır. Siz yine de hileyi kullanırken dikkatli olun ve hack kullandığınızı çok belli etmemeye çalışın. Aksi halde ban yiyebilirsiniz. Ban yemeniz durumunda herhangi bir mesuliyet kabul etmiyoruz. Bu konuda uyarımızı yapmış olalım.

İNDİRME LİNKİ 1

İNDİRME LİNKİ 2

7 thoughts to “Zula Hile VazV2 Güncel Kasım 2018 | Wallhack Chams Aimbot”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.