zula hile şubat 2019

Zula Hilesi 2019 Şubat | Yeni Çıktı | Mini Hack Esp

Zula hile 2019 şubat mini özellikli hack çıktı. Zula hilesinde sadece esp ve wallhack özelliği bulunuyor. Şuan zula hilelerinde gerçekten bir kıtlık söz konusu. Bu yüzden 2019 şubat ayı itibari ile sizlerle zula mini hack paylaşıyoruz. Zula esp hack 2019 şubat hilesi şuan geliştirilme aşamasındadır. Sizinle paylaştığım bu sürüm, beta sürümdür. O yüzden sadece 2 adet (esp ve wallhack) özelliği bulunmakta. Zula hile 2019 şubat güncel hackin yeni versiyonları çıktıkça sizlerle paylaşılacaktır.

Zula Wall Hack 2019 Şubat Kurulumu

İki linki de indirmenize gerek yok. Herhangi bir tanesini indirmeniz yeterli olacaktır.

Zula 2019 şubat wallhackin setup dosyasını yönetici olarak çalıştırın ve kurulumu başlatın. Eğer sisteminizde vb redistube yoksa, setup kurulsun mu diye soracaktır. Kurulsun seçeneğini seçin, zula hilenin çalışması için vb redistube’a ihtiyacı var. Kurulumun bitmesini bekleyin, bazen uzayabiliyor. 5 ila 10 dakika arasında zula esp 2019 şubat yüklemesi tamamlanacaktır. Masaüstünde hilenin bir kısa yolu olacak. Oyuna girip, lobiye geldikten sonra bu kısa yolu kullanarak hileyi başlatın.

zula wallhack şubat 2019
zula wallhack şubat 2019

Zula Hile 2019 Şubat Esp Özellikleri

İki tane özelliği var. Hatta bu özelliklerde bir nevi aynılar zaten. Wallhack ve esp hilesi. Bu beta versiyonu, geliştirilmeye devam ediyor.

Çalıştırırken bir sorunla karşılaşırsanız lütfen yorum atarak bildirin, çözmeye çalışacağız.

RAR ŞİFRESİ: hilecin

İndirme Linki

Alternatif İndirme Linki

Bizi takip etmeye devam edin arkadaşlar, yakında zula altın hilesi 2019 versiyonu da sitemizde paylaşılacaktır. Paylaşımlarımızı arttıyoruz. Artık hacksiz kalmayacaksınız 🙂

15 thoughts to “Zula Hilesi 2019 Şubat | Yeni Çıktı | Mini Hack Esp”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.