Zula Wall Hack (Chams,Esp,Aim) 05.03.2018 Güncel Hile

Önemli Not: Bu hile fixlenmiştir ve artık çalışmamaktadır. Çalışan yeni zula wallhacke buradan ulaşabilirsiniz: https://hilecin.com/zulahile/zula-hilesi-2018-mini-wallhack-mayis-hilesi-calisiyor/

 

Merhaba hilecin.com takipçileri, esasında sizlerle uzun zamandır zula hilesi paylaşmak istiyordum. Ancak ne yazık ki çalışan bir güncel zula wall hack bulmak çok zor. Uzun uğraşlarım ve aramalarım sonucunda istediğim bir tane hile bulabildim. Bugün bu hileyi sizlerle paylaşacağım. Hile gerçekten son derece gelişmiş ve kullanışlı. Özel menüsü sayesinde istediğiniz özelliği rahatlıkla açıp kapatabiliyorsunuz. Bu hack sayesinde Zula’da büyük avantaj elde edeceksiniz. Artık hilemizin anlatımına geçelim.

Güncel Zula Wall Hack’in Özellikleri Nelerdir?

Hilenin özellikleri şu şekilde:

  • Chams
  • Wallhack
  • Crosshair
  • Aimbot

Yukarıda ki fotoğrafta da gördüğünüz üzere kısayol tuşları ile zula hilesinin özelliklerini açıp kapatabiliyorsunuz. Chams, wallhack gibi özellikler size oyunda inanılmaz üstünlük kazandırıyor ve adeta yenilmez oluyorsunuz. Bu wallhack ile oyunda çok iyi kill/death oranları yakalayabilir ve rakiplerinizi ezebilirsiniz.

Zula Güncel 2018 Wall Hacki Nasıl Çalıştıracağım?

İlk olarak verdiğim linkten hileyi indirin. Bu indirdiğiniz dosyanın içinde sadece bir tane .dll uzantılı dosya olacak. Bu hilenin esas dosyasıdır. Bu .dll uzantısını bir enjectör ile oyuna enjecte etmeniz gerekmekte. Çoğu enjektör virüslü olduğu için ben hilenin içine injectör koymadım. İnjectörü bulma kısmını size bıraktım. Siz güvendiğiniz bir injectörü kullanabilirsiniz. Dll dosyasını Zula’nın sunucuları açıkken oyuna injecte etmeniz gerekmekte. Aksi halde ne yazık ki Zula wall hacki çalıştıramazsınız. Bunların yanı sıra hileyi çalıştırabilmeniz için aşağıda ki şu iki program bilgisayarınızda bulunmalıdır:

  • .Net Framework 4.0 ve üstü
  • Microsoft’a c ++ 2013

Bu programlar yoksa hile çalışmayabilir. Eğer hileyi açarken bir hata alıyorsanız bu programların bilgisayarınızda olup olmadığını kontrol etmenizi öneririm.

Hilenin İçinde Virüs Bulunuyor Mu?

Arkadaşlar, .dll uzantılı dosyanın içinde virüs bulunmuyor.  Ancak yukarıda da belirttiğim gibi virüssüz bir injectör programı bulamadığım için hileyi injectörsüz paylaşıyorum. İnjectör programı bulup hileyi kullanıp kullanmamak size kalmış bir şey. Hilenin videosunu aşağıda sizlerle paylaşacağım. Bunun yanı sıra zula wallhack ile ilgili herhangi bir sıkıntınız olursa bu yazının altına yorum atabilirsiniz. İlerleyen günlerde zula hack paylaşımlarımız da devam edecek. Kısa bir süre içinde “hilecin.com” olarak kendi oyun hilelerimizi de geliştirmeye başlayacağız.

İndirme Linki 1

Virüstotal

14 thoughts to “Zula Wall Hack (Chams,Esp,Aim) 05.03.2018 Güncel Hile”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.