Zula Hile Aimbot Wallhack 2020 Mayıs Bedava Bansız

Selam dostlar. Zula hile 2020 mayıs ayı wallhack bedava modunu merakla beklediğinizi biliyorum. Yeni bir zula hilesi veya zula wallhack paylaşmayalı aylar oldu. Biraz diğer oyunlara ağırlık vermek istemiştik. Ayrıca yeni gelen hile koruması yüzünden de oyunda hile yapmak oldukça zorlamıştı. Aslında elimizde birkaç tane hack vardı. Fakat bu zula aimbot ve wallhackler sürekli oyundan atıyordu. Tabi bizde bu şekilde olan hileleri sizler ile paylaşmak istemedik. İkide bir oyundan atan hileler, zevk vermek yerine bıkkınlık veriyor. Lakin en nihayetinde mayıs ayına geldik. Artık elimizde zula için düzgün çalışan bir zula hile 2020 mayıs hack var. O zaman gelin ilk özellikleri anlatayım sizlere, ardından da linki vereyim.

Zula Hile 2020 Mayıs Özellikler

Zula hack, düşmanlarınızı hassas bir şekilde yok etmeye başlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış birinci sınıf bir hedef robotudur. PC’de tamamen stabil bir şekilde çalışan bu harika bedava zula hilesini sizlere sunmaktan büyük bir gurur duyuyorum.  İşte özellikler:

Zula Aimbot | Tetik bot

Verimli İzleme ve pürüzsüz Aimbot. Güçlü ve Doğru Triggerbot hepsini kullandı

HP Yok | HP Modu

Zula Aimbot% 100 Doğruluk ile hem HP’yi hem de İsim Etiketini tanıyabilir.

Özelleştirilebilir Zula Aimbot

Sayısız Ayarları değiştirerek Aimbot’u ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. Önceden ayarlanmış HERO Profilleri Teslimat sırasında sağlanır.

Undetected

Banwaves hakkında endişeli misiniz? Bu Zula Aimbot ile ilgili bir sorun değil. Aimbot’umuz hiçbir zaman Banwav’dan etkilenmedi.

Wallhack, ESP Box

Gladyo veya Zula hiç farketmez. Rakiplerin hepsinin yerini tek bir bakışta görebilirsiniz. Zula espyi veya zula wallhacki muhakkak kullanın.

Zula Wallhack 2020 Kurulum:

İndirme Linki 1

İndirme Linki 2

Şifre: hilecin

7 thoughts to “Zula Hile Aimbot Wallhack 2020 Mayıs Bedava Bansız”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.